Fűzőlyukas függöny 140 cm x 245 cm fehér 2 darab
Cikkszám 5202585Termékleírás
Cikkszám 5202585
Ez a kiváló minőségű dolly-szövetből készült fényáteresztő függöny modern és elegáns hangulatot kölcsönöz a szobának. A fehér anyag finom szerkezete és sima felülete időtlen megjelenést biztosít, amely diszkréten illeszkedik bármilyen berendezéshez. A 8 fűzőlyukkal ellátott fehér szegély megkönnyíti a felhelyezést és egyenletes összehajtást biztosít. Így függönyeit könnyedén rögzítheti bármelyik függönyrúdra, és harmonikus összképet kölcsönözhet a lakótérnek.
Fényáteresztés a kellemes hangulatért
Könnyű anyagának köszönhetően a függöny sok napfényt enged be a helyiségbe anélkül, hogy le kellene mondania a magánszféráról. A fűzőlyukas függöny világos, barátságos környezetet teremt, és sokoldalúan használható. A nappaliba, a hálószobába, irodákba vagy egyéb helyiségekbe ideális, ahol a fény és a magánszféra kiegyensúlyozott kombinációjára van szüksége. Egyszerű megjelenése igazán sokoldalú megoldássá teszi bármilyen stílushoz.
A függöny mérete 140 cm x 245 cm. A készlet két függönyt tartalmaz, így gond nélkül díszítheti a nagy ablakokat.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876572941,4048122132762
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Függönyök |
| Akasztó: | Fűzőszemmel |
| Nem átlátszó: | Nem átlátszó |
| Kültéri használatra alkalmas: | Kültéri használatra nem alkalmas |
| A csomag tartalma (db): | 2 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 785 g |
| Magasság: | 2,45 m |
| Szélesség: | 140,0 cm |
| Mélység: | 2 mm |







