Kaindl ablakpárkány lesarkítással 30 cm x 3,7 cm Tibur max. hossz 4,1 m méteráru
Cikkszám 4671152Termékleírás
Cikkszám 4671152
Kaindl ablakpárkány 30 cm x 3,7 cm Tibur max. hossz 4,1 m lesarkítással.
A dizájn és a funkcionalitás páratlan találkozása. Új építésű vagy felújítandó épületek esetében egyaránt beépíthető. Karc- és kopásálló felületét magas mechanikai és kémiai ellenállóság, valamint fény- és hőállóság jellemzi. Beltéri használatra alkalmas. Egyszerűen, nedves ronggyal vagy mikroszálas törlőkendővel tisztítható.
Méteráruként kapható. Kérjük, rendeljen az áruházban.
Az ablakpárkányt az áruházban az Ön által kívánt méretre vágják.
A gyártó adatai
SPRELA GMBH
WESTBAHNSTRASSE 1
3130 SPREMBERG
f.spitzner@sprela.de
9005479063533
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Fajta: | Ablakpárkányok |
| Anyag: | Fa |
| Eladási egység: | Hozzáigazított, (valaminek) megfelelően |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 17,2 kg |
| Magasság: | 3,7 cm |
| Szélesség: | 30,0 cm |
| Mélység: | 4,10 m |




