Sarei ablakpárkány-kupakok PVC 11,5 mm átmérő szürke 12 darab
Cikkszám 5087713Termékleírás
Cikkszám 5087713
Az ablakpárkány-csavarokhoz való Sarei kupakokat egyszerűen az ablakpárkány-csavarokra kell helyezni, hogy vizuálisan teljesek legyenek. A PVC-ből készült kupakok fehér és szürke színben kaphatók. 3,9 mm x 19 mm méretű ablakpárkány-csavarokhoz alkalmasak.
A tasak 12 darabot tartalmaz.
A gyártó adatai
SAREI Haus- und Dachtechnik GmbH
Mittelbacher Str. 12
9224 Chemnitz
info@sarei.de
4260036893236
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Külső |
| Fajta: | Végzáró |
| Anyag: | PVC |
| Eladási egység: | Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3 g |
| Magasság: | 3 mm |
| Szélesség: | 1,2 cm |
| Mélység: | 1,2 cm |





