Vízelvezető kupak készlet műanyag ablakokhoz 2 db fehér
Cikkszám 4087425Termékleírás
Cikkszám 4087425
A 2 db-os műanyag ablakokhoz készült fehér színű vízelvezető kupak készlet az ablakok vízelvezető nyílásainak lefedésére szolgálnak, így védve a szennyeződéstől és az esővíztől.
A gyártó adatai
S.C. TERAGLASS BISTRITA
TARPIULUI 27A
420062 BISTRITA
claims@teraglass.ro
6420347276007
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Fajta: | Víznyílás-sapkák |
| Anyag: | Műanyag |
| Vastagság: | 4 mm |
| Eladási egység: | Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6 g |
| Magasság: | 7,0 cm |
| Szélesség: | 3,0 cm |
| Mélység: | 4 mm |







