Bestway acélvázas medence 305 cm x 76 cm kerek
Cikkszám 4004529Termékleírás
Cikkszám 4004529
Az acélvázas medence lehűlésről gondoskodik a forró nyári napokon, és úszáshoz vagy pancsoláshoz a kertben állítható fel. Egyszerűen, szerszám nélkül felállítható, és talajelőkészítési munkálatok nélkül helyezhető el a szabadban. Kör alakú, átmérője 305 cm, magassága 76 cm. Maximális térfogata 4678 liter. A váz rögzítéséhez az acélelemeket egymásba kell illeszteni, és a hurkokon keresztül be kell vezetni őket a PVC fóliába. A fürdővíz szűréséhez és tisztításához az acélvázas medence egy praktikus patronos szűrővel szerelhető fel.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124972151,4048124799413,4048124973080,6942138981810,6942138940008
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Medenceforma: | Kerek |
| Külső magasság: | 76 cm |
| Külső átmérő: | 305 cm |
| Szabadon beállítható: | Szabadon beállítható |
| Szűrővel: | Patronszűrő |
| Medencelétrával: | Medencelétra nélkül |
| Borítóval: | Fedél nélkül |
| Befogadóképesség (l): | 4 678 l |
| A külső burkolat színe: | Szürke |
| Medence belső színe: | Mozaik megjelenés |
| Külső anyag: | PVC |
| Medence terméktípus: | Felállítható medencék |
| Belső bélés anyaga: | DuraPlus |
| Kapaszkodóval: | Kapaszkodó nélkül |
| Medence szerelés: | SealLock-rendszer |
| Skimmer: | Skimmer nélkül |
| Szűrőszivattyú teljesítménye (m³/s): | 1,0 m³/s |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 17,0 kg |
| Magasság: | 76,0 cm |
| Szélesség: | 3,05 m |
| Mélység: | 3,05 m |
Figyelem! Kizárólag felnőtt közvetlen felügyelete mellett használható! Soha ne hagyja a gyermeket felügyelet nélkül! A gyermekek nagyon kevés vízben is megfulladhatnak. Amennyiben nem használják, kérjük, hogy ürítse ki a medencét! Ne állítsa fel betonon, aszfalton vagy hasonló kemény felületeken!















