Bestway medence "Power Steel Frame"
Cikkszám 3418431Termékleírás
Cikkszám 3418431
A szürke színben kialakított Bestway Power Steel Frame medence egyedülálló nyári élményt nyújt saját kertjében. 404 cm x 201 cm x 100 cm (H x Szé x Ma) méreteivel valamint 6.478 L-es vízbefogadó képességével tágas helyet kínál a fürdőzéshez. A csomag részét képezi a szűrőszivattyú (220-240 V) és egy biztonsági létra is.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124799611
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Medenceforma: | Négyszögletes |
| Külső hossz: | 201 cm |
| Külső magasság: | 100 cm |
| Medencelétrával: | Medencelétrával |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 52,0 kg |
| Magasság: | 100,0 cm |
| Szélesség: | 4,00 m |
| Mélység: | 2,00 m |
Figyelem! Kizárólag felnőtt közvetlen felügyelete mellett használható! Soha ne hagyja a gyermeket felügyelet nélkül! A gyermekek nagyon kevés vízben is megfulladhatnak. Amennyiben nem használják, kérjük, hogy ürítse ki a medencét! Ne állítsa fel betonon, aszfalton vagy hasonló kemény felületeken!




