Bestway Power Steel acélvázas medence 427 cm x 250 cm x 100 cm ovális
Cikkszám 4712089Termékleírás
Cikkszám 4712089
A Bestway Swim Vista sorozatú Power Steel acélvázas medencéjével kezdődhet is a medencés buli. Nagyszerű úszási- és fürdési élményt nyújt az egész családnak saját kertjében. A szabadon álló medencével földmunka nélkül hozhat létre tágas medencét a nyári felfrissüléshez. A helytakarékos téliesítés érdekében szétszerelheti és szétszerelve tárolhatja. A felállítható medence robusztus acélból készül, amely rozsdamentes tulajdonságokkal rendelkezik. Emellett többrétegű PVC-ből készült, hosszú élettartamú medencefóliával és hálóval rendelkezik. Az úszómedence ovális alakú és 427 cm x 250 cm x 100 cm (Sz x Mé x Ma) méretű. Így a területe körülbelül 10 m2. A maximális felállítási mérete 427 cm x 290 cm (Sz x Mé).
Szerszám nélküli és gyors összeszerelés, nagy stabilitás
Az összeszereléshez az egyes acélelemeket egyszerűen össze kell illeszteni és át kell őket vezetni a burkolat hurkain. Az összeszerelés gyorsan és szerszámok nélkül végezhető kézzel. A keretből és fóliából készült stabil szerkezetet a nagy igénybevételnek és az időjárásnak való ellenállás jellemzi. Gond nélkül képes a vízmennyiséget a medencében tartani. Összesen 7250 l űrtartalom 90%-os töltöttség esetén. Így egyaránt alkalmas úszásra vagy víz alá merüléshez. A kényelmes be- és kilépést a kétoldalú biztonsági létra biztosítja, ami tetszés szerint pozícionálható. Ezenkívül a medence PVC takaróponyvával rendelkezik, amely tisztán tartja a vizet, amikor nincs használatban. A medencekészlet tartalmaz egy megfelelő patronnal rendelkező szűrőszivattyút az egyszerű tisztítás érdekében, valamint egy vegyszeradagolót is. A beépített leeresztő szeleppel könnyedén kiürítheti a medencét. Ehhez szükség esetén csatlakoztasson egy kerti tömlőt, és azonnal megöntözheti az ágyásokat és a gyepet. Modern, kőfal megjelenésével a Swim Vista medence számos kerti koncepcióba illeszkedik. Különlegessége az oldalfalakon lévő két ablak.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048126094950
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Medenceforma: | Ovális |
| Süllyesztető: | Nem süllyeszthető |
| Szabadon beállítható: | Szabadon beállítható |
| Szűrővel: | Patronszűrő |
| Medencelétrával: | Medencelétrával |
| Borítóval: | Fedéllel |
| Medence belső színe: | Kék |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 47,1 kg |
| Magasság: | 100,0 cm |
| Szélesség: | 4,27 m |
| Mélység: | 2,50 m |



