Bestway Steel Pro Frame medence levélmintás 300 cm x 201 cm x 66 cm
Cikkszám 5198734Termékleírás
Cikkszám 5198734
A nagy Bestway Power Steel acélvázas medence a fürdőzés örömét hozza el a kertbe, és helyet kínál az egész családnak. Élvezze a hűsítő felfrissülést a forró nyári napokon. Ez a Power Steel teljes medencekészlet rengeteg szórakozást és kikapcsolódást nyújt egész nyáron.
Stabil felállítható medence a kert számára
A téglalap alakú kerti medence 300 cm-es külső hosszával, 201 cm-es külső szélességével és 66 cm-es külső magasságával elegendő helyet biztosít a hűs vízben töltött pihentető órákhoz. Szabadon felállítva vagy részben süllyesztve - ez a medence az Ön igényeihez igazodik. A 3300 literes űrtartalom elegendő helyet biztosít a pancsoláshoz és a játékhoz. A modern levélmintás, világosszürke külső PVC-burkolat és a 0,6 mm anyagvastagságú, kék belső PVC-burkolat vonzó megjelenést kölcsönöz az úszómedencének és hosszú élettartamot biztosít.Egyszerű felépítés és robusztus szerkezet
A felállítható medence telepítése a SealLock rendszernek köszönhetően gyorsan elvégezhető. A fehér korrózióálló acélváz még nagyobb stabilitást biztosít, és a medencét szemet gyönyörködtető látvánnyá varázsolja. A robusztus szerkezetnek köszönhetően a medencét több szezonon keresztül is használhatja. Akár a munka utáni gyors hűsöléshez, akár a családdal és a barátokkal töltött, laza órákhoz - ez a medence tökéletes választás a nyári fürdőélményhez.A gyártó adatai
Bestway Europe S.p.a
Via della Resistenza 5
20098 San Giuliano Milanese
compliance@bestwaycorp.eu
6941607378069
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Medenceforma: | Négyszögletes |
| Külső hossz: | 300 cm |
| Külső szélesség: | 201 cm |
| Külső magasság: | 66 cm |
| Külső átmérő: | 300 cm |
| Süllyesztető: | Süllyesztető |
| Szabadon beállítható: | Szabadon beállítható |
| Szűrővel: | Szűrő nélkül |
| Medencelétrával: | Medencelétra nélkül |
| Borítóval: | Fedél nélkül |
| Befogadóképesség (l): | 3 300 l |
| A külső burkolat színe: | Szürke |
| Medence belső színe: | Kék |
| Külső anyag: | PVC |
| Medence terméktípus: | Felállítható medencék |
| Belső bélés anyaga: | PVC |
| Anyagvastagság belső burkolat (mm): | 0,6 mm |
| Kapaszkodóval: | Kapaszkodó nélkül |
| Medence szerelés: | SealLock-rendszer |
| Skimmer: | Skimmer nélkül |
| A beáramlási fúvókák száma (darab): | 0 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 17,2 kg |
| Magasság: | 66,0 cm |
| Szélesség: | 2,01 m |
| Mélység: | 3,00 m |






