Intex fémvázas medence vízforgató nélkül 28270NP 220 cm x 150 cm x 60 cm
Cikkszám 5476593Termékleírás
Cikkszám 5476593
Szinterezett fémvázas medencetest, vízforgató nélkül. (28270) Az erős PVC medence testet csőváz tartja, amelyek a testen kialakított füleken keresztül tolva merevítik a szerkezetet. A medencetest tartalmazza a bekötőcsonkot. Javasolt vízforgató: Intex i28602 vagy i28604. Tartalma: 1 db medencetest, hozzá tartozó fémvázzal. Telepítéshez szükséges terület: legalább 269 x 201 cm. Telepítéshez szükséges minimális idő: 30 perc (2 emberrel). Űrtartalom: 1662 liter. Dobozolt méret: 29 x 23 x 78 cm. Súlya: 13,4 kg.
A gyártó adatai
Fluidra Magyarország Kft.
Leshegy u. 4/A.
2310 Szigetszentmiklós
ugyfelszolgalat@fluidra.com
6941057400259
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Medenceforma: | Négyszögletes |
| Külső hossz: | 269 cm |
| Külső szélesség: | 201 cm |
| Külső magasság: | 60 cm |
| Süllyesztető: | Nem süllyeszthető |
| Szabadon beállítható: | Szabadon beállítható |
| Szűrővel: | Szűrő nélkül |
| Medencelétrával: | Medencelétra nélkül |
| Borítóval: | Fedél nélkül |
| Befogadóképesség (l): | 1 662 l |
| A külső burkolat színe: | Kék |
| Medence belső színe: | Kék |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 13,6 kg |
| Magasság: | 60,0 cm |
| Szélesség: | 150,0 cm |
| Mélység: | 2,20 m |









