Intex fémvázas medence vízforgató nélkül 28273NP 450 cm x 220 cm x 84 cm
Cikkszám 5476601Termékleírás
Cikkszám 5476601
Szinterezett fémvázas medencetest, vízforgató nélkül. (28273) Az erős PVC medence testet csőváz tartja, amelyek a testen kialakított füleken keresztül tolva merevítik a szerkezetet. A medencetest tartalmazza a bekötőcsonkot. Tartalma: 1 db medencetest, hozzá tartozó fémvázzal. Víztérfogat: 7127 liter. Szükséges terület: kb. 500 x 270 cm. Telepítéshez szükséges minimális idő: 30 perc (2 emberrel). Súlya: 32,8 kg. Anyagvastagság alul: 0,50 mm. Anyagvastagság fal: 0,56 mm. Dobozolt méret: 36,8 x 29,8 x 108,5 cm.
A gyártó adatai
Fluidra Magyarország Kft.
Leshegy u. 4/A.
2310 Szigetszentmiklós
ugyfelszolgalat@fluidra.com
6941057400280
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Medenceforma: | Négyszögletes |
| Külső hossz: | 512 cm |
| Külső szélesség: | 281 cm |
| Külső magasság: | 84 cm |
| Süllyesztető: | Nem süllyeszthető |
| Szabadon beállítható: | Szabadon beállítható |
| Szűrővel: | Szűrő nélkül |
| Medencelétrával: | Medencelétra nélkül |
| Borítóval: | Fedél nélkül |
| Befogadóképesség (l): | 7 127 l |
| A külső burkolat színe: | Kék |
| Medence belső színe: | Kék |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 35,8 kg |
| Magasság: | 84,0 cm |
| Szélesség: | 2,20 m |
| Mélység: | 4,50 m |











