Intex Prisma fémvázas medence vízforgatóval szettben 26784NP 300 x 175 x 80 cm
Cikkszám 5476619Termékleírás
Cikkszám 5476619
Az Intex Prisma 2678NP csővázas medence ideális választás nyári felfrissüléshez kertedben! A 3 × 1,75 × 0,8 méter méretű ovális forma stabil fémvázas szerkezetre épül, ami megbízható tartást biztosít. A medence oldalfala és alja 3 rétegű PVC-ből készült. A készlet részét képezi egy 2006 l/h teljesítményű vízforgató szűrőberendezés, amely segít tisztán tartani a vizet, valamint létra és összekötő tömlők is megtalálhatók a csomagban.
3 rétegű PVC fal és aljzat - megerősített anyagszerkezet.
2006 l/h vízforgató - a víz tisztántartásához.
Stabil fémvázas konstrukció - megbízható használat egész nyáron keresztül.
0,8 m mélység - gyerekeknek és felnőtteknek is tökéletes.
Komplett csomag - vízforgató, létra és tömlők mellékelve.
Anyag: 3 rétegű laminált NP PVC fólia. Űrtartalom: 3539 liter. Gyártói termékkód: M-26784NP. Kellékszavatosság: 2 év. Kötelező jótállás: 2 év. Szállítási méret szélesség: 505 cm. Szállítási méret mélysége: 39 cm. Szállítási méret magasság: 125 cm.
A gyártó adatai
Fluidra Magyarország Kft.
Leshegy u. 4/A.
2310 Szigetszentmiklós
ugyfelszolgalat@fluidra.com
6941057414454
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Medenceforma: | Négyszögletes |
| Külső hossz: | 300 cm |
| Külső szélesség: | 175 cm |
| Süllyesztető: | Nem süllyeszthető |
| Szűrővel: | Egyéb szűrő |
| Medencelétrával: | Medencelétrával |
| Befogadóképesség (l): | 3 500 l |
| A külső burkolat színe: | Szürke |
| Külső anyag: | PVC |
| Medence terméktípus: | Acélvázas medence |
| Belső bélés anyaga: | PVC |
| Medence szerelés: | Összeszereléssel |
| Skimmer: | Skimmer nélkül |
| Szűrőszivattyú teljesítménye (l/h): | 2 000 l/h |
| A beáramlási fúvókák száma (darab): | 1 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 38,2 kg |
| Magasság: | 125,4 cm |
| Szélesség: | 50,5 cm |
| Mélység: | 39,0 cm |





