Medencekészlet "Steel Pro Max" 3,66 m x 1 m
Cikkszám 4303806Termékleírás
Cikkszám 4303806
3,66 x 1 m. Víztartalom: 9150 l. 3 rétegű oldalfalak tartós PVC-ből és poliészterből. A 3 rétegű szalag további faltartást biztosít. Javító tapasz a víz alatti ragasztóhoz. Szűrőszivattyúval és biztonsági létrával.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121193269,6942138982435
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Medenceforma: | Kerek |
| Külső magasság: | 100 cm |
| Külső átmérő: | 366 cm |
| Szabadon beállítható: | Szabadon beállítható |
| Szűrővel: | Patronszűrő |
| Medencelétrával: | Medencelétrával |
| Borítóval: | Fedél nélkül |
| Befogadóképesség (l): | 2 000 l |
| A külső burkolat színe: | Szürke |
| Medence belső színe: | Mozaik megjelenés |
| Külső anyag: | PVC |
| Medence terméktípus: | Felállítható medencék |
| Belső bélés anyaga: | DuraPlus |
| Medencelétra magassága (cm): | 107 cm |
| Kapaszkodóval: | Kapaszkodó nélkül |
| Medence szerelés: | SealLock-rendszer |
| Skimmer: | Skimmer nélkül |
| Szűrőszivattyú teljesítménye (l/h): | 2 000 l/h |
| Szűrőszivattyú teljesítménye (m³/s): | 2,0 m³/s |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 33,8 kg |
| Magasság: | 100,0 cm |
| Szélesség: | 3,66 m |
| Mélység: | 3,66 m |







