Boltze Conny sörnyitó 2-féle változatban fekete-ezüst
Cikkszám 5076724Termékleírás
Cikkszám 5076724
A Boltze Conny sörnyitó azonnal felhívja magára a figyelmet. Nagyszerű dekor kiegészítő, amely a legszebb helyeken elhelyezve megfelelő hangulatot teremt. A termék fekete és ezüst színeivel illeszkedik a trendhez. A termékstílus modern és egyben időtlen.
A Boltze sörnyitó két különböző kivitelben kapható. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban! Az ár 1 db-ra vonatkozik.
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076407675
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Motívum: | Mondás |
| Szín: | Fekete/ezüst |
| Anyag: | Fa |
| Ajándék típusa: | Születésnapi ajándék |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 190 g |
| Magasság: | 30,0 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 30,0 cm |



