Fackelmann 12 Lufi színes 30 cm
Cikkszám 5496518Termékleírás
Cikkszám 5496518
Ez a 12 darabos színes lufi készlet ideális születésnapokra, bulikra és ünnepi alkalmakra. Élénk színeivel vidám hangulatot teremt bármilyen rendezvényen.
A gyártó adatai
Fackelmann GmbH + Co. KG
Sebastian-Fackelmann-Str. 6
91217 Hersbruck
service@fackelmann.com
4008033501361
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Motívum: | Uni |
| Szín: | Tarka |
| Anyag: | Kaucsuk |
| Címzett: | Gyerekek |
| Ajándék típusa: | Minden alkalomra |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 44 g |
| Magasság: | 23,5 cm |
| Szélesség: | 12,5 cm |
| Mélység: | 2,0 cm |















