Black + Decker akkus ütvefúró-csavarbeh. 18 V 1,5 Ah-s akkumulátorokkal
Cikkszám 4659348Termékleírás
Cikkszám 4659348
A Black+Decker BDCHD18KB nagy teljesítményű akkus ütvefúró-csavarbehajtó ideális segítője a közepes és nehéz fúrási és csavarozási munkáknak fában és más anyagokban. A fejlett akkumulátoros szerszám a vezeték nélküli működésnek köszönhetően bármikor rugalmasan, áramforrástól függetlenül használható, így maximális mozgási szabadságot biztosít Önnek csavarozás és fúrás közben. Az akkus ütvefúró-csavarbehajtót két kiváló minőségű, 18 V-os lítium-ion akkumulátorral szállítjuk. A tartós és robusztus tulajdonságok jellemzik őket: nincs önkisülés, nincs memóriahatás. 1,5 Ah kapacitásúak. A beépített töltöttségi szintjelzőnek köszönhetően bármikor ellenőrizheti a maradék teljesítményt. A készlethez mellékelt töltővel az akkumulátorok mindössze 3 óra 45 perc alatt teljesen feltöltődnek.
Precíz akkus ütvefúró-csavarbehajtó maximális szabályozással: Egyfokozatú hajtás, 10 mm-es fúrótokmány, 40 Nm maximális forgatónyomaték
A praktikus akkus ütvefúró-csavarbehajtó egyszerű, egyfokozatú hajtása különösen kényelmessé és könnyűvé teszi annak használatát. Az elektronikus fordulatszám-szabályozásnak köszönhetően a hajtás fordulatszámát 0 - 1350/perc (fordulat) között folyamatosan állíthatja. A bekapcsolható ütőfunkció maximális fordulatszáma 21 000/perc, amivel még a nehéz munkát is könnyűvé teszi. A 10+1 forgatónyomaték-fokozattal a gép maximális nyomatéka 40 Nm. A teherbíró gyorsbefogó tokmány lehetővé teszi a fúrószárak vagy csavarozószerszámok gyors és egyszerű cseréjét. 10 mm-es átmérőjű befogóval rendelkezik, ezért alkalmas a megfelelő bitekhez és fúrófejekhez. A maximális fúrási átmérő 13 mm acélban és 25 mm fában.
Akkumulátoros ütvefúró-csavarbehajtó praktikus funkciókkal a nagyobb kényelem és biztonság érdekében
A beépített gyorsleállító funkció megakadályozza a fúrótokmány utánfutását és a működtetőgomb felengedését követően azonnal leáll. A sötét és nehezebben elérhető sarkokban való munkavégzés megkönnyítése érdekében a gép beépített LED-világítással rendelkezik. Így a munkaterület megvilágítása mindig optimális lesz. A mellékelt koffernek köszönhetően nem kell aggódnia a biztonságos tárolás miatt.
Black+Decker - barkácsolás több mint egy évszázada
Minden egy kis baltimore-i szerszámgép műhellyel kezdődött 1900-ban. Ma a Black+Decker egy nagy, nemzetközileg aktív vállalat, amely elektromos szerszámokat, háztartási és kerti eszközöket, és a hozzájuk illő tartozékokat gyárt. A magas minőség mellett a vállalat nagy figyelmet fordít a fenntarthatóságra is. A márka így az évek során kiérdemelte ügyfelei bizalmát, akik újra és újra visszatérnek a kiváló minőségű és erős termékekhez.
| 1x Black+Decker BDCHD18KB akkus ütvefúró-csavarbehajtó |
| 2x 18 V-os akkumulátor, egyenként 1,5 Ah-val |
| 1x töltő |
| 1x koffer. |
A gyártó adatai
STANLEY
Black-und-Decker-Straße 40
65509 Idstein
support@blackanddecker.de
5035048641149
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Üresjárati fordulatszám: | 0 - 1350/perc |
| Akkumulátor kapacitás: | 1,5 Ah |
| Akkumulátor típusa: | Li-ion |
| Nyomatékfokozatok: | 10+1 |
| Max. furat fában: | 25 mm |
| Az akkumulátor töltési ideje (h): | 3,75 h |
| Max. furat acélban: | 13 mm |
| Koffer/ Táska: | Kofferrel |
| Akkumulátorok száma: | 2 |
| Névleges akkumulátorfeszültség: | 18,0 V |
| LED lámpa: | LED fénnyel |
| Töltésjelző: | Töltésszint kijelzővel |
| Gyors-stop funkcióval: | Gyors-stop funkcióval |
| Mélyütköző: | Mélységmegállító nélkül |
| Sebességszabályozás: | Sebességszabályozással |
| Kiegészítő fogantyú: | Kiegészítő fogantyú nélkül |
| Töltő: | Töltővel |
| Kiegészítők: | Tartozékok nélkül |
| Ütésszám: | 21000/perc |
| Maximális nyomaték: | 40 Nm |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,57 kg |
| Magasság: | 30,5 cm |
| Szélesség: | 30,0 cm |
| Mélység: | 11,0 cm |



















