Einhell GE-CM 18/32 Li-Solo akkumulátoros fűnyíró
Cikkszám 5556154Termékleírás
Cikkszám 5556154
Motorfeszültség 18 V
Motor típusa kefe nélküli motor
Vágási szélesség 32 cm
Maximális vágási magasság 70 mm, Minimális vágási magasság 30 mm
Gyűjtőedény típusa műanyag fogókosár
Gyűjtőtartály térfogata 25 liter
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825645712
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális vágásmagasság: | 70 mm |
| Vágásszélesség: | 32 cm |
| Minimális vágásmagasság: | 30 mm |
| Vágási fokozatok száma: | 3 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,9 kg |
| Magasság: | 60,2 cm |
| Szélesség: | 39,0 cm |
| Mélység: | 36,8 cm |



















