Einhell GE-CM 18/33 Li-Solo akkumulátoros fűnyíró
Cikkszám 5180682Termékleírás
Cikkszám 5180682
Az Einhell GE-CM 18/33 Li-Solo akkumulátoros fűnyíró a rugalmas és nagy teljesítményű Power X-Change termékcsalád tagja, és az akkumulátor kapacitásától függően legfeljebb 200 m2 alapterületű felületre ajánlott. Az akkumulátoros fűnyírót egy Einhell szénkefe nélküli villanymotor működteti, amely hosszabb működési idővel és hosszabb élettartammal rendelkezik, mint a hagyományos szénkefés motorok. A nagy, gyepkímélő kerekekkel felszerelt fűnyíró 5 fokozatú központi vágásmagasság-állítással, a kényelmes kezelést elősegítő 3 fokozatban állítható tolókarral, valamint egy nagyméretű, töltetszint-jelzős fűgyűjtő kosárral rendelkezik. A fűnyíró kiváló minőségű, ütésálló műanyag házzal és összecsukható tolókarral rendelkezik, amellyel a fűnyíró helytakarékosan tárolható. Az integrált hordozófogantyúkkal a fűnyíró könnyen szállítható. Az akkumulátoros fűnyíró üzemeltetéséről a felhasználóbarát rendszersorozatba tartozó 18 V-os akkumulátor gondoskodik. Az akkumulátor és a töltő külön kapható, például egy praktikus kezdőcsomag formájában.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825647686
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális vágásmagasság: | 65 mm |
| Vágásszélesség: | 33 cm |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Fűgyűjtő térfogata: | 30 l |
| Minimális vágásmagasság: | 25 mm |
| Vágási fokozatok száma: | 5 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 10,1 kg |
| Magasság: | 98,0 cm |
| Szélesség: | 44,0 cm |
| Mélység: | 121,0 cm |





















