Einhell Power X-Change GE-CM 18/30 Li-Solo akkus fűnyíró 25 literes fűgyűjtő
Cikkszám 5180674Termékleírás
Cikkszám 5180674
A kiváló minőségű és erőteljes Einhell Power X-Change GE-CM 18/30 Li-Solo akkumulátoros fűnyírót max. 150 m2-es területek megmunkálására ajánljuk. A praktikus, akkumulátoros fűnyíróval kábelek, káros gázok kibocsátása nélkül és halkan gondozhatja a gyepet. Az erőteljes, akkumulátoros üzemmód maximális mozgásszabadságot biztosít a fűnyírónak, és működése nem függ attól, hogy a helyszínen van-e áramforrás.
Erőteljes fűnyíró vágásmagasság-beállítással
Az akkumulátoros fűnyíró központi vágásmagasság-állítással rendelkezik, amellyel 3 fokozatban állítható be egyedileg a vágásmagasság. A vágásmagasság 30 mm és 70 mm között állítható be, a vágási szélesség pedig 30 mm. A levágott füvet a 25 l űrtartalmú fűgyűjtő kosárba gyűjtiEinhell szénkefe nélküli motor a nagyobb teljesítményért
A fűnyíró modern, szénkefe nélküli motorral felszerelt. Ennek a modern elektromos technológiának köszönhetően elkerülhetők a motor súrlódásból eredő veszteségei és a motor túlmelegedése. Ez nagyobb teljesítményt és hosszabb üzemidőt biztosít.Erőteljes akkumulátoros üzem a Power X-Change család akkumulátoraiból
Az akkumulátoros fűnyíró az Einhell Power X-Change család tagja. Ez azt jelenti, hogy egy típusú akkumulátorral többféle Einhell kerti eszköz és szerszám is üzemeltethető. Megkíméljük Önt attól, hogy több azonos teljesítményű akkumulátort kelljen vásárolnia, ami nagyobb rendet teremt a pincében vagy a szerszámtárolóban. A fűnyíró az akkumulátorcsaládhoz tartozó 18 V lítium-ion akkumulátorral (külön megvásárolható) működik.Helytakarékos elhelyezés
A nagyfelületű kerekek kímélik a gyepet. A tolókar összecsukható, így megkönnyíti a helytakarékos tárolást, az integrált hordozófogantyúknak köszönhetően pedig a fűnyíró könnyen szállítható.Az akkumulátort és a töltőt a csomag nem tartalmazza.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825631869
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális vágásmagasság: | 70 mm |
| Mulcsozó feltét: | Mulcsozó funkció nélkül |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítása nélkül |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Minimális vágásmagasság: | 30 mm |
| Vágási fokozatok száma: | 3 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,9 kg |
| Magasság: | 88,5 cm |
| Szélesség: | 37,0 cm |
| Mélység: | 120,0 cm |



















