Einhell Rasarro 36/40 akkumulátoros fűnyíró
Cikkszám 5180823Termékleírás
Cikkszám 5180823
Az Einhell Professional Rasarro 36/40 akkumulátoros fűnyíró megbízható és erőteljes segítőtárs a kert optimális gyepápolásához. A 15 kg-os és kompakt fűnyíró vezeték nélkül és könnyedén dolgozik minden kertben 40 cm vágási szélességgel, és legfeljebb 500 m2 nagyságú gyepfelületekre ajánlott. Az akkumulátoros fűnyíró az Einhell Power X-Change termékcsalád tagja, amelyben minden akkumulátor, töltő és rendszerkészülék rugalmasan kombinálható.
A fűnyíró 36 V-os Twin-Pack technológiával működik, amely két nagy teljesítményű, 18 V-os akkumulátor erejét kombinálja hosszabb ideig tartó használatra bosszantó tápkábel nélkül. A 6 fokozatú, központi vágásmagasság-állítás lehetővé teszi a vágási magasság egyszerű, egyedi beállítását 25 mm és 75 mm között. A Rasarro 36/40 állítható magasságú és összecsukható tolókarral rendelkezik, így tökéletesen hozzáigazítható bármilyen testmagassághoz és helytakarékosan tárolható.
Highwheeler modellként az akkumulátoros fűnyíró megemelt hátsó kerekekkel rendelkezik, amelyek megkönnyítik a nehéz terepen végzett munkát. Nagyfelületű kerekei kímélik a gyepet. A nagy fűgyűjtő 50 liter fű befogadására alkalmas, és töltöttségjelzővel rendelkezik.
A robusztus ház kiváló minőségű, ütésálló műanyagból készült. A beépített gyepfésűnek köszönhetően rendkívül egyenletes nyírást tesz lehetővé, és megkönnyíti a szegélyekhez közel történő fűnyírást. A könnyű szállítást egy praktikus hordozófogantyú biztosítja.
A Rasarro 36/40 akkumulátoros fűnyíró két 4 Ah-s Power X-Change akkumulátorral és egy Twincharger akkumulátorral rendelkezik, amely két akkumulátor egyidejű töltését teszi lehetővé. A fűnyírót legfeljebb 500 négyzetméteres gyepfelület nyírására ajánljuk.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825669121
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljes feszültség: | 36 V |
| Akkumulátor töltés: | 2,5 Ah |
| Maximális vágásmagasság: | 75 mm |
| Vágásszélesség: | 40 cm |
| Mulcsozó feltét: | Mulcsozó funkció nélkül |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Fűgyűjtő térfogata: | 50 l |
| Kerékcsapágyazás: | Siklócsapágy |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Minimális vágásmagasság: | 25 mm |
| Vágási fokozatok száma: | 6 Darab |
| Akkumulátorok száma: | 2 |
| Anyag (ház): | Műanyag |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Akkukijelző: | Akkumulátor jelző nélkül |
| Fogóháló típusa: | Műanyag doboz |
| Felfogózsák töltöttségjelző: | Szintkijelzővel |
| Javasolt max. terület (m²): | 500 m² |
| Highwheeler: | Highwheelerrel |
| Állítható magasságú főtartó: | Állítható magasságú vezetőszár |
| Összecsukható főtartó: | Összecsukható vezetőszárral |
| Töltőkészülék: | Töltővel |
| Gyepfésű: | Gyepfésűvel |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 17,2 kg |
| Magasság: | 41,5 cm |
| Szélesség: | 85,0 cm |
| Mélység: | 47,0 cm |























