Gardena PowerMax 30/18V P4A Akkumulátoros fűnyíró akkumulátorral
Cikkszám 5192034Termékleírás
Cikkszám 5192034
A Gardena P4A használatra kész készletben található PowerMax 30/18V akkumulátoros fűnyíró mozgékonysága lehetővé teszi, hogy könnyedén lenyírd bármelyik füves területet, amelyiket le kell. A kompakt fűnyíró max. 150 m²-es kis gyepfelületeken mutatja meg erősségeit. A kényelmes tolókarnak és a fűnyíró könnyű súlyának köszönhetően minden művelet könnyű a gyepen vagy a szállítás során. A PowerMax 30/18V különösen fordulékony, és még a kert nehezen hozzáférhető helyeit is eléri. A 30 cm széles, kettősen edzett DuraEdge precíziós késnek köszönhetően a gyep tökéletesen, egyenletesen lesz lenyírva. Az akkumulátoros fűnyíró a 25 literes fűgyűjtőben minden fűszálat összegyűjt. A fűgyűjtő ideális elhelyezésének köszönhetően a nyesedék hatékonyan összegyűlik, teljesen megtelik. Ez azt jelenti, hogy mindig egy teljesen teli gyűjtőt ürítesz ki, amivel időt takarítasz meg. A kefe nélküli motor nagy teljesítményű. Magas hatékonyságot biztosít gyakori használat mellett is, és garantált a hosszú élettartam. Az ergonomikus tolókarral a fűnyíró könnyen és könnyedén mozgatható, akár hosszú időn keresztül is. Az akkumulátoros fűnyírót akár egy kézzel is tolhatod a gyepen. A tolókar magasságát könnyedén, akár három fokozatban is beállíthatja a testmagasságodnak megfelelően. Mielőtt elkezdenéd, a tengelyenkénti magasságállítással kiválaszthatod, hogy milyen rövidre vágd a füvet. A vágási magasságot három pozícióban, 35 és 65 mm között lehet egyénileg beállítani. A terelőfogaknak köszönhetően minden fűszálat levág, még a falak és szélek mentén is. A fűnyírás után a tolókar praktikusan összecsukható az akkumulátoros fűnyíró helytakarékos tárolásához. A Gardena PowerMax™ 30/18V P4A akkumulátoros fűnyíró használatra kész készletként gyorstöltővel és erős, 4,0 Ah-s, 18 V-os POWER FOR ALL akkumulátorral kerül forgalomba. A POWER FOR ALL ALLIANCE a vezető akkumulátorgyártók egyik legnagyobb márkafüggetlen szövetsége, amelynek akkumulátorai számos kerti és háztartási eszközben használhatók.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500061957
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljes feszültség: | 18 V |
| Akkumulátor töltés: | 4 Ah |
| Maximális vágásmagasság: | 65 mm |
| Vágásszélesség: | 30 cm |
| Mulcsozó feltét: | Mulcsozó funkció nélkül |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Minimális vágásmagasság: | 35 mm |
| Vágási fokozatok száma: | 3 Darab |
| Maximális akkumulátorfeszültség: | 18,0 V |
| Névleges akkumulátorfeszültség: | 18,0 V |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a h
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,9 kg |
| Magasság: | 30,0 cm |
| Szélesség: | 37,0 cm |
| Mélység: | 77,0 cm |











