Hyundai HYD - 4430 - 40V Akkus fűnyíró 43 cm
Cikkszám 5125109Termékleírás
Cikkszám 5125109
A HYUNDAI HYD-4430-40V két darab akkumulátorral felszerelt fűnyíró gondoskodik a gyepről az otthoni kertben, valamit az akkumulátokonak köszönhetően többé nincsennek összekuszálódó kábelek, a készülék korlátlan mozgásszabadságot biztosít. Az akkumulátoros fűnyíró a HYUNDAI termékcsalád tagja, amelyben minden akkumulátor, töltő és rendszerkészülék rugalmasan kombinálható. A fűnyíró egyszerre 2 darab akkumulátorral működik. Az akkumulátoros fűnyíró állítható magasságú és összecsukható tolókarral rendelkezik. Ennek köszönhetően bármilyen testmagassághoz tökéletesen beállítható és helytakarékosan tárolható. 3 az 1-ben funkció (fűnyírás, fű összegyűjtése, mulcsozás). A nagy méretű 55 literes fűgyűjtő csökkenti a gyakori ürítés szükségességét.
A gyártó adatai
DEVON IMP-EX KFT
Noszlopy utca 34
1103 Budapest
logisztika@devon.hu
5999547047690
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor töltés: | 2,5 Ah |
| Maximális vágásmagasság: | 75 mm |
| Vágásszélesség: | 43 cm |
| Mulcsozó feltét: | Mulcsozó funkcióval |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Fűgyűjtő térfogata: | 55 l |
| Kerékcsapágyazás: | Siklócsapágy |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltővel |
| Minimális vágásmagasság: | 25 mm |
| Vágási fokozatok száma: | 6 Darab |
| Akkumulátorok száma: | 2 |
| Anyag (ház): | Porszórt acél |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Akkukijelző: | Akkumulátor jelző nélkül |
| Kerékhajtás fokozatok száma (darab): | 0 Darab |
| Fogóháló típusa: | Textilzsák |
| Felfogózsák töltöttségjelző: | Szintkijelző nélkül |
| Állítható magasságú főtartó: | Állítható magasságú vezetőszár |
| Összecsukható főtartó: | Összecsukható vezetőszárral |
| Töltőkészülék: | Töltővel |
| Gyepfésű: | Gyepfésű nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 13,8 kg |





