Gardena akkumulátoros sövényvágó ComfortCut 50/18 V P4A akkumulátor nélkül
Cikkszám 4866505Termékleírás
Cikkszám 4866505
A könnyű Gardena ComfortCut 50/18V P4A akkumulátoros sövényvágó kiválóan alkalmas a közepes méretű sövények vezeték nélküli nyírására. A beépített kioldógombbal ellátott, körbefutó ErgoLine markolat minden vágási helyzetben kényelmes kéztartást biztosít, és könnyen használható. A pengék optimális geometriája hatékony, gyors és tiszta vágást biztosít kis erőfeszítéssel és megszakítások nélkül. A pengék csúcsán található ütés elleni védelem megvédi a pengéket a talajközeli vagy házfalak és kertfalak mentén történő vágáskor. Az energiát a Bosch technológián alapuló Power4All Alliance 18 V-os rendszerakkumulátora szolgáltatja. Ez minden új, 18 V-os Gardena Power 4All Alliance kerti eszközhöz alkalmas, de márkákon átívelően a szövetség számos más termékével együtt használható az egész ház körül.
Az akkumulátort és a töltőt nem tartalmazza a csomag.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500054256
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor töltés: | 2 Ah |
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Maximális vágáserősség: | 20 mm |
| Vágáshossz: | 50 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,50 kg |
| Magasság: | 13,7 cm |
| Szélesség: | 99,0 cm |
| Mélység: | 20,2 cm |





















