LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-HS-20/52-24 akkus sövényvágó 20 V akkuval és töltővel
Cikkszám 5098454Termékleírás
Cikkszám 5098454
A LUX-Tools A-HS-20/52-24 akkumulátoros sövényvágó a kertben található sövények és bokrok gyors metszését, nyírását és vágását teszi lehetővé. Működése halk, és vezeték nélküli szabadságot biztosít, így akár nagyobb sövényfelületek nyírása is gond elvégezhető. A sövényvágó a LUX 1 PowerSystem-hez tartozó, modern lítiumion akkumulátorral felszerelt, amely 20 V-os teljesítménnyel és 2 Ah-s kapacitással rendelkezik.
Nagy teljesítményű sövényvágó a precíz vágásokért
Az akkumulátoros sövényvágó mindkét oldalon vágó késekkel rendelkezik, és 52 cm-es vágási hosszúsággal tűnik ki. A maximális vágási vastagság 14 mm. Ennek köszönhetően a készülék optimálisan használható széles sövények nyírásához is. Percenként összesen 2200 vágást végez. Az elektronikus biztonsági fék biztonságos munkavégzést tesz lehetővé. A kések végén lévő ütközésvédő megvédi a felhasználót a visszacsapástól, ami különösen a talajhoz közeli vágás esetén fontos.
Kényelmes munkavégzés a LUX sövényvágóval
Az akkumulátoros sövényvágó kényelmes Softgrip markolattal felszerelt, ami biztonságos és kellemes fogást biztosít. A hátsó markolat 90°-ban mindkét irányban elforgatható, így sok pozícióból ergonomikusan lehet vele dolgozni.
Egy akkumulátor - két világ: A 1 PowerSystem
A LUX-TOOLS 1 PowerSystem akkumulátorplatformja az összes ház körüli és a kerti alkalmazást egy rendszerben egyesíti. A különböző akkumulátorokkal rendelkező különféle készülékek helyett minden eszköz egyetlen akkumulátor típussal működtethető. Praktikus és költségeket takaríthat meg. A Twin Power technológiának köszönhetően pedig a nagy teljesítményű 40 V-os kerti gépek két 20 V-os akkumulátorral működtethetők - csak egy akkumulátor rendszerrel!
A 1 PowerSystem egyesíti a legújabb akkumulátor-generáció legjobb tulajdonságait. Optimális töltésszabályozás, az akkumulátorhűtéshez szükséges légcsatorna-rendszer, a biztonság és tartósság érdekében létrehozott házkialakítás, valamint a kiváló minőségű akkumulátor cellák optimális megbízhatóságot és biztonságot nyújtanak még az igényes munkákhoz is. Fedezze fel az otthoni és kerti vezeték nélküli szabadságot a LUX-TOOLS 1 PowerSystem sorozattal.
A csomag tartalma
A-HS-20/52-24 akkumulátoros sövényvágó
Késvédő
20 V / 2,0 Ah lítium-ion akkumulátor
Akkumulátortöltő
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871962716
Sicherheitshinweise
Használjon maszkot Használjon hallásvédőt Használjon védőszemüveget
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akku-típus: | Li-ion |
| Gyorstöltő berendezés: | Gyorstöltővel |
| Maximális vágáserősség: | 14 mm |
| Vágáshossz: | 52 cm |
| Teleszkópfunkció: | Nem |
| Akkumulátor töltés: | 2,4 Ah |
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Lépések száma percenként: | 2200 |
| Maximális akkumulátorfeszültség: | 20,0 V |
| Névleges akkumulátorfeszültség: | 18,0 V |
| 2 kezes biztonsági kapcsoló: | 2-kezes biztonsági kapcsolóval |
| Akkukijelző: | Akkumulátor jelzővel |
| Blokkolásgátló rendszer: | Blokkolásgátló rendszer nélkül |
| Rezgésgátló rendszer: | Rezgésgátló rendszer nélkül |
| Megfogási pozíciók száma (darab): | 1 Darab |
| Üzemeléshez szükséges akkumulátorok: | 1x 18V akku |
| Forgatható fogantyú: | Forgatható fogantyúval |
| Tegez: | Tok nélkül |
| Töltőkészülék: | Töltővel |
| Csúszókuplung: | Csúszótengelykapcsoló nélkül |
| Gyorsleállítás funkció: | Vészleállító funkcióval |
| Nyesedékgyűjtő: | Nyesedékgyűjtő nélkül |
| Lágyindítás: | Lágyindítás funkció nélkül |
| Ütközésvédelem: | Áramütés elleni védelemmel |
| Teleszkópos fogantyú: | Teleszkópos fogantyú nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,75 kg |
| Magasság: | 94,5 cm |
| Szélesség: | 18,0 cm |
| Mélység: | 14,5 cm |























