Worx akkumulátoros sövénynyíró olló WG264E 20 V
Cikkszám 5066790Termékleírás
Cikkszám 5066790
A Worx WG264E 20 V akkumulátoros sövénynyíró könnyű és kompakt kialakítású, amely lehetővé teszi, hogy vastag gallyakat és ágakat is könnyedén levágjon. Az átlátszó kézvédő precíz vágást és biztonságos munkakörnyezetet biztosít.
A WG264E emellett késhegyvédővel is rendelkezik, amely megkönnyíti a vágást falak és utak mentén. A folyamatos pengevédő megvédi Önt és a sövénynyírót is, amikor nincs használatban.
A sövénynyíró 52 cm hosszú pengéje sima vágási teljesítményt biztosít, és a kettős hatású pengéknek köszönhetően minimálisra csökkenti a rezgéseket. A kétkezes Multi-Grip kapcsolórendszer megakadályozza a véletlen indítást, míg a többkaros első markolat különböző vágási pozíciókhoz állítható.
A csomag tartalmazza az akkumulátort és a töltőt.
A gyártó adatai
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstrasse 22
51063 Köln
germany@positecgroup.com
6925387177104
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor töltés: | 2 Ah |
| Akkumulátor feszültség: | 20 V |
| Maximális vágáserősség: | 20 mm |
| Vágáshossz: | 52 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Gyorstöltő berendezés: | Gyorstöltővel |
| Teleszkópfunkció: | Nem |
| Lépések száma percenként: | 2200 |
| Maximális akkumulátorfeszültség: | 20,0 V |
| Névleges akkumulátorfeszültség: | 18,0 V |
| 2 kezes biztonsági kapcsoló: | 2-kezes biztonsági kapcsolóval |
| Üzemeléshez szükséges akkumulátorok: | 1x 18V akku |
| Forgatható fogantyú: | Forgatható fogantyú nélkül |
| Töltőkészülék: | Töltővel |
| Nyesedékgyűjtő: | Nyesedékgyűjtő nélkül |
| Teleszkópos fogantyú: | Teleszkópos fogantyú nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,55 kg |
| Magasság: | 19,2 cm |
| Szélesség: | 19,2 cm |
| Mélység: | 89,7 cm |





