Black+Decker akkumulátoros szegélynyíró STC1840EPC 18 V 4 Ah lítiumion akkuval
Cikkszám 4347894Termékleírás
Cikkszám 4347894
A Powercommand Easy Feed funkcióval rendelkező 18 V-os, 4 Ah-s Black+Decker STC1840EPC akkumulátoros szegélynyíróval a vadnövényzet, a csalán, a bogáncs, a gyom és a kezeletlen fűterület gyorsan és pontosan nyírható. A vágásszélesség 30 cm, amellyel a nagyobb területek, vagy ritkábban gondozott, hosszabb fű is egészségesen és tisztán nyírható. Kis erőfeszítéssel, könnyen tetszetőssé és rendezetté teheti a kültéri zöldterületeket.
Hatékony vágórendszer és Powercommand Easy Feed funkció
A szabadalmaztatott fogaskerekes meghajtás (E-Drive) folyamatosan magas forgatónyomatékot, valamint nagy teljesítményt biztosít. A Powercommand Easy Feed funkcióval tetszés szerint szabályozhatja a szerszámot a gyep nyírása és a szegélynyírás közben. Gombnyomással állíthatja, hogy mikor van szükség a szál hosszabbítására. Egyetlen gombnyomást követően azonnal folytathatja a munkát. Közben kíméletes a gyephez és a készülékhez, ugyanis a vágószálhosszabbító nem hagy nyomot.
Szegélyvágó funkció és manuális magasságállítás
A vágófej szerszám nélkül forgatható, ami megkönnyíti a vezetőkerekes, függőleges szegélyvágást, valamint a nehezen hozzáférhető helyek, például asztalok, kerti padok és trambulinok alatti területek nyírását. A teleszkópos nyélnek köszönhetően a Black+Decker akkumulátoros szegélynyíró magassága a mindenkori testmagassághoz igazítható. Ez függőleges testtartásban történő, a hátat kímélő munkavégzést tesz lehetővé. Az ergonomikus kétkezes markolat nég nagyobb kényelemről és biztonságos tartásról gondoskodik. Így a szegélynyíró optimálisan saját igényeihez és a különböző adottságokhoz igazítható.
Nagy teljesítményű akkumulátor és maximális kontroll
A Black+Decker akkumulátoros szegélynyíró vezeték nélkül, nagy teljesítményű akkumulátorral üzemel, ami maximális mozgásszabadságot biztosít. A Li-ion akkumulátor feszültsége 18 V, töltöttsége pedig 4 Ah. Akár 75 perces üzemidejével a Black+Decker akkumulátoros szegélynyíró alkalmas a nagyobb területekhez is. A gyorstöltő készülékkel két órán belül teljesen feltöltheti az akkumulátort. Az állítható fordulatszám-előválasztással optimálisan szabályozhatja a készüléket, és saját maga határozhatja meg, hogy maximális teljesítménnyel (Turbo üzemmód) vagy maximális üzemidővel (Eco üzemmód) kívánja használni a készüléket.
| Black+Decker STC1840EPC akkumulátoros szegélynyíró |
| 18 V lítiumion akkumulátor |
| Gyorstöltő |
| Vágószám 9 m / 1,6 mm |
| Easy Feed vágószálhosszabbító |
A gyártó adatai
STANLEY
Black-und-Decker-Straße 40
65509 Idstein
support@blackanddecker.de
5035048639870
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor töltés: | 4 Ah |
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Maximális vágásszélesség: | 30 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Megbökő-automatika |
| Damilhossz: | 9 m |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltővel |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyel nélkül |
| Forgó vágófej: | Forgatható vágófejjel |
| Dőlésszög állítható: | Dőlésszög nem állítható |
| Damilvastagság: | 1,6 mm |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,80 kg |
| Magasság: | 105,0 cm |
| Szélesség: | 14,5 cm |
| Mélység: | 26,5 cm |





















