Black+Decker elektromos szegélyvágó BESTE625 Powercommand funkcióval 450 W 25 cm
Cikkszám 5066204Termékleírás
Cikkszám 5066204
Ahová a hagyományos fűnyírók nem érnek el, ott lép működésbe a BEST625 elektromos szegélynyíró Powercommand funkciója. Ezek a helyek igen sokfélék lehetnek: a járdák szélénél, a bokrok körül, a falak és a kerítések mentén. A szegélyvágó meredek vagy bonyolult gyepek nyírására is alkalmas.
A 25 cm vágási szélességű Black+Decker BEST625 szegélynyíróval kényelmesen és kényelmesen nyírhatja a gyepfelületeket. Ehhez a vágófej könnyen és szerszám nélkül állítható fűnyírásról szegélyvágásra. A vezetőkeréknek köszönhetően gyerekjáték a gyepszegélyek tökéletes levágása.
Powercommand Easy Feed - kézi száladagoló
A Powercommand Easy Feed funkció mögött a szerszám lehető legnagyobb mértékű irányításának gondolata áll. A vágószál egy gombnyomással meghosszabbítható, így ellenőrizhető, hogy a vágószál adagolása megtörtént-e, és ha igen, mikor. Ellentétben a hagyományos száladagoló rendszerekkel, az Easy Feed esetében egy gombnyomás után azonnal folytathatja a munkát. Emellett kíméli a gyepet és a készüléket - a vágószál-adagoló nem hagy nyomot a fűben vagy a szegélynyíró burkolatán.
Egy kis kényelem nem hiányozhat
A szabadalmaztatott E-Drive fogaskerekes meghajtásnak köszönhetően a forgatónyomaték és a teljesítmény állandóan nagy marad. Ez nedves és magas fű esetén is gyors és precíz munkavégzést tesz lehetővé. Az állítható második markolat és a kihúzható teleszkópos nyél további kényelmet, jobb irányítást és hátkímélő munkavégzést biztosít.
A gyártó adatai
STANLEY
Black-und-Decker-Straße 40
65509 Idstein
support@blackanddecker.de
5035048680919
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális vágásszélesség: | 25 cm |
| Teleszkópos: | Teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Megbökő-automatika |
| Damilhossz: | 9 m |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyellel |
| Forgó vágófej: | Forgatható vágófejjel |
| Dőlésszög állítható: | Dőlésszög állítható |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,40 kg |
| Magasság: | 90,5 cm |
| Szélesség: | 11,0 cm |
| Mélység: | 20,0 cm |











