Black+Decker fűszegélyvágó akku és töltő nélkül 18V 28 cm
Cikkszám 4060224Termékleírás
Cikkszám 4060224
Black+Decker 18V 28cm POWERCOMMAND fűszegélyvágó, akku és töltő nélkül.
A gyártó adatai
STANLEY
Black-und-Decker-Straße 40
65509 Idstein
support@blackanddecker.de
5035048651254
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Maximális vágásszélesség: | 28 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Teljes automatika |
| Damilhossz: | 9 m |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyel nélkül |
| Forgó vágófej: | Forgatható vágófej nélkül |
| Dőlésszög állítható: | Dőlésszög nem állítható |
| Damilvastagság: | 1,6 mm |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,00 kg |
| Magasság: | 12,0 cm |
| Szélesség: | 21,5 cm |
| Mélység: | 102,5 cm |



















