Black+Decker ST182320-QW 18V szegélyvágó
Cikkszám 5168539Termékleírás
Cikkszám 5168539
Könnyű fűszegélynyíró akkumulátorral Li-ion 18 V/1,5 Ah, 25 cm fogásszélességgel és 3,5 kg súllyal. A teleszkópos fogantyúknak köszönhetően a munkádat ideálisan a magasságodhoz igazíthatod.
A gyártó adatai
STANLEY
Black-und-Decker-Straße 40
65509 Idstein
support@blackanddecker.de
5035048661918
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Maximális vágásszélesség: | 25 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Teleszkópos |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,10 kg |
| Magasság: | 10,1 cm |
| Szélesség: | 2,8 cm |
| Mélység: | 1,3 cm |









