Bosch AdvancedGrassCut akkumulátoros szegélynyíró 36 V-33 Solo
Cikkszám 4762423Termékleírás
Cikkszám 4762423
A nagy teljesítményű Bosch AdvancedGrassCut 36 V-os akkumulátoros szegélynyíró meghódítja az elvadult és gondozatlan pázsitot - kivételes teljesítménnyel, nagy kényelemmel és könnyű kezelhetőséggel. A szegélynyíró kétszálas vágórendszere hatékony és kiváló minőségű vágást biztosít.
A szegélynyíró félautomata száladagoló rendelkezik, és lehetővé teszi a megszakítás nélküli és gondtalan nyírást. Az egy kattintással forgatható fej rendkívül leegyszerűsíti a vágást és a szegélyezést: Egyszerűen módosítsa a második fogantyú szögét a makacs növényzet eléréséhez. Ezáltal a szegélynyíró minden helyzetben fáradságmentes munkát tesz lehetővé. A növényvédő kengyelnek köszönhetően egyszerre garantált a növények körüli precíz és kíméletes nyírás.
Az akkumulátor és a töltő külön kapható.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
4059952569444
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor feszültség: | 36 V |
| Maximális vágásszélesség: | 33 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Nem teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Félautomata |
| Damilhossz: | 4 m |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyellel |
| Damilvastagság: | 2,4 mm |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,60 kg |
| Magasság: | 26,7 cm |
| Szélesség: | 25,0 cm |
| Mélység: | 168,0 cm |



