Bosch akkumulátoros szegélynyíró Universal Grass Cut 18 V-26-500 Solo
Cikkszám 5272653Termékleírás
Cikkszám 5272653
A Bosch UniversalGrassCut 18 V-26-500 akkumulátoros szegélynyíró rugalmas és kényelmes élményt nyújt a szegélynyírás, a fűnyírás és egyéb gyepápolási munkák során. Az UniversalGrassCut 18 V-26-500 szegélynyíróval gyorsabban és kényelmesen teremthet rendet a kertben.
Ergonomikus kialakításának és rugalmas funkcióinak köszönhetően ez az akkumulátoros szegélynyíróval könnyen lehet manőverezni, így minden felhasználó számára egészséges testtartást tesz lehetővé. A teleszkópos nyél a kapocs elforgatásával könnyen beállítható a megfelelő magasságra.
A felső fogantyú egyszerű megnyomásával és elforgatásával aktiválható a szegélyvágó funkció. Fű vagy gyom nyírásakor padok, sövények alatt vagy más szűk területen a nyírófej dönthető. Az egyszerű félautomata orsónak köszönhetően nincs szükség kézi száladagolásra vagy a vágószál beállítására.
A Power For All 18 V-os 2,5 Ah-s akkumulátorral a szegélynyíró átszámítva hat teniszpálya szegélyét képes egy menetben lenyírni. Ideális kerti eszköz szegélynyíráshoz és fűnyíráshoz, valamint a gyomok eltávolításához kis és közepes méretű gyepterületeken.
A készülék a 18 V-os Power For All rendszer része. Egyetlen akkumulátor az összes 18 V-os Power For All szerszámhoz használható.
Kérjük, vegye figyelembe, hogy a csomag nem tartalmazza az akkumulátort és a töltőkészüléket, azonban tartalmaz egy fűnyíró orsót.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
4059952668666
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Maximális vágásszélesség: | 26 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Félautomata |
| Damilhossz: | 4 m |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyellel |
| Forgó vágófej: | Forgatható vágófejjel |
| Dőlésszög állítható: | Dőlésszög állítható |
| Damilvastagság: | 1,6 mm |
| szálhossz: | 4 |
| Peremvágó funkció: | Élvágó funkcióval |
| Vágórendszer: | Fonál |
| Maximális akkumulátorfeszültség: | 18,0 V |
| Névleges akkumulátorfeszültség: | 18,0 V |
| Akkukijelző: | Akkumulátor jelző nélkül |
| Hajtómű: | Közvetlen |
| Üzemeléshez szükséges akkumulátorok: | 1x 18V akku |
| Szálak száma (darab): | 1 Darab |
| Töltőkészülék: | Töltő nélkül |
| Teleszkópos nyél hossza (cm): | 130 cm |
| A trimmelő vágási területének átmérője (cm): | 26,0 cm |
| Tartóheveder: | Hordszíj nélkül |
| Percenkénti fordulat: | 8 500 |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,00 kg |
| Magasság: | 133,0 cm |
| Szélesség: | 26,0 cm |
| Mélység: | 34,0 cm |



























