Bosch EasyGrassCut akkumulátoros szegélynyíró 18V - 26 Solo
Cikkszám 4762340Termékleírás
Cikkszám 4762340
A Bosch EasyGrassCut 18V-26 akkumulátoros szegélynyíróval hatékonyan távolíthatja el a gyomokat és a füvet. A könnyű vágóval kényelmesen nyírhatja a füvet és szegélyezhet.
Erőteljes, hatékony motoros fűkasza tiszta vágással
Az erőteljes, 18 V-os motor és a szegélynyíró minőségi vágódamilja pontos, tiszta vágást biztosít. A teljesen feltöltött akkumulátorral a szegélynyíró max. hat teniszpálya szélét képes egy menetben levágni. Az akkumulátoros fűnyíró keskeny szegélyeken is használható, és keskeny vágófejének köszönhetően sövények és bokrok alá is befér.Könnyű kezelés az EdgeSimple funkcióval
A szegélynyíró funkció a kapcsoló egyszerű megnyomásával és a felső markolat elfordításával megkönnyíti a vágásról szegélyezésre történő váltást. Az akkumulátoros szegélynyíró félautomata orsóval rendelkezik, amely a kapcsoló használatával meghúzza a vágódamilt.Egyszerű kertészkedés: ergonomikus és hátkímélő
Az akkumulátoros szegélynyíró könnyű és praktikus. Ezáltal a hosszabb munkavégzés is kényelmesen és hátkímélő módon lehetséges. A kiegészítő markolatnak köszönhetően a szegélynyíró jól fekszik a kézbe, és a könnyen elérhető kapcsolóval bármilyen helyzetben végezheti a kertészkedést.Hosszabb üzemidő a Bosch Syneon technológiának köszönhetően
Az elektronika folyamatosan elemzi az energiaigényt, és csak annyi energiát vesz az akkumulátorból, amennyi az optimális teljesítményhez vagy a kisebb intenzitású munkák esetén a maximális üzemidőhöz szükséges.Bosch Power for Alliance 18 V-os akkumulátorrendszer: Egyetlen akkumulátor sok készülékhezA Bosch EasyGrassCut akkumulátoros szegélynyíró a Power for All sorozatba tartozó 18 V-os lítium-ion akkumulátorral (külön megvásárolható) működik, amely vezeték nélküli működést biztosít optimális teljesítménnyel. Ezen akkumulátor esetében nincs önkisülés és memóriahatás, és különböző márkájú szerszámokkal és kerti szerszámokkal kompatibilis. Az akkumulátor töltöttségjelzője időben jelzi, ha a sövényvágónak töltésre van szüksége.
Az akkumulátor és a töltő nem képezi a csomag részét.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
3165140973380
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Maximális vágásszélesség: | 26 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Nem teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Félautomata |
| Damilhossz: | 4 m |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Damilvastagság: | 1,6 mm |
| Peremvágó funkció: | Élvágó funkcióval |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,90 kg |
| Magasság: | 91,0 cm |
| Szélesség: | 22,0 cm |
| Mélység: | 25,0 cm |







