Bosch GFR 18V-23 akkus bokorvágó
Cikkszám 5366133Termékleírás
Cikkszám 5366133
A Bosch Professional GFR 18V-23 akkumulátoros fűkasza segít az erősebb növényzet és a sűrű aljnövényzet nyírásában. Praktikus, 18 V-os akkumulátorral történő működésének köszönhetően a fűkasza viszonylag halk, és lakóterületekben történő munkavégzésre alkalmas.
Erőteljes, kefe nélküli motor és elektronikus fordulatszám-szabályozás
A kefe nélküli motor nagy teljesítményt, hosszabb működési időt és hosszú élettartamot biztosít. A motor védelme érdekében egy robusztus, tartós alumíniumházba van beépítve. Manuálisan állíthatja be a motor fordulatszámát az aktuális munkakörülményekhez, valamint szabályozhatja a hangerőt és az üzemidőt is. Az elektronikus fordulatszám-szabályozó még változó körülmények között is állandó értéken tartja a fordulatszámot, így egyenletes vágási teljesítménnyel dolgozhat.Szegélynyíró damillal és késsel
A fűkasza lézervágott fémkéssel rendelkezik, vágási körének átmérője 23 cm. A könnyebb nyírás érdekében alternatív megoldásként a damilt is használhatja az EasyWind funkcióval ellátott Pro-Tap orsóval. A kés és a vágószál-orsó könnyen kicserélhető. A növényvédő kengyel megvédi a környező fákat, bokrokat és növényeket.Könnyű kialakítás anti-tangle (rátekeredést megakadályozó) funkcióval
A kényelmes vállheveder, a jól kiegyensúlyozott és könnyű kialakítás kényelmes tartást és biztonságos szerszámvezetést biztosít. Az anti-tangle (rátekeredést megakadályozó) funkciónak köszönhetően, ha fű vagy gyom tekeredne fel a vágófejre, akkor a fűkasza magától kiszabadítja magát, így Ön akadályok és megszakítások nélkül dolgozhat.Bozótvágó az AMPShare akkumulátorrendszer akkumulátorával
Az akkumulátoros fűkasza a Bosch Professional 18 V-os rendszeréből származó 18 V-os akkumulátorral (külön megvásárolható) működik. Alternatív megoldásként használhatja a rugalmas AMPShare akkumulátoros rendszer akkumulátorait is (powered by Bosch Professional). Az AMPShare akkumulátorokat márkákon átívelően más professzionális szerszámokhoz is használhatja, így nem kell több akkumulátort vásárolnia. Rendkívüli teljesítményt, hosszú üzemidőt és kivételes élettartamot biztosítanak.| Bosch Professional akkumulátoros szegélynyíró GFR 18V-23 |
| Vállheveder |
| növényvédő kengyel |
| Damil-tekercs egység |
| Vágókés-készlet |
Az akkumulátor és a töltő külön kapható.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
4059952654874
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális vágásszélesség: | 33 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Nem teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Megbökő-automatika |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyellel |
| Damilvastagság: | 2,4 mm |
| Vágórendszer: | Menetes és fűnyíró kések |
| Üzemeléshez szükséges akkumulátorok: | 1x 18V akku |
| Szálak száma (darab): | 1 Darab |
| Töltőkészülék: | Töltő nélkül |
| A trimmelő vágási területének átmérője (cm): | 23,0 cm |
| Tartóheveder: | Hordszíjjal |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,60 kg |
| Magasság: | 31,1 cm |
| Szélesség: | 164,1 cm |
| Mélység: | 40,8 cm |



















