Bosch GRT 18V-33 akkus szegélynyíró
Cikkszám 5366141Termékleírás
Cikkszám 5366141
A Bosch Professional GRT 18V-33 akkumulátoros szegélynyíró tökéletes megoldás a hosszú fű erőteljes nyírásához közepes és nagy zöldterületeken és behajtókban. A praktikus, 18 V-os akkumulátoros működésnek köszönhetően a gyepszegélynyíró viszonylag halkan dolgozik, és nem zavarja a szomszédokat.
Erőteljes, kefe nélküli motor és elektronikus fordulatszám-szabályozás
A kefe nélküli motor nagy teljesítményt, hosszabb működési időt és hosszú élettartamot biztosít. A motor robusztus alumíniumházba van beépítve. Manuálisan állíthatja be a motor fordulatszámát az aktuális munkakörülményekhez, valamint szabályozhatja a hangerőt és az üzemidőt is. Az elektronikus fordulatszám-szabályozó még változó körülmények között is állandó értéken tartja a fordulatszámot, így egyenletes vágási teljesítménnyel dolgozhat.Szegélynyíró damillal és növényvédő kengyellel
A vágószálas fűkasza 33 cm átmérőjű. A hosszú élettartamú Pro-Tap orsóval az EasyWind gyors szálcseréje lehetséges. A növényvédő kengyel megvédi a környező fákat, bokrokat és növényeket, így mindig egyenletes végeredményt érhet el.Könnyű kialakítás anti-tangle (rátekeredést megakadályozó) funkcióval
Az állítható markolat és a kényelmes vállpánt megkönnyíti a fűnyírást. A jól kiegyensúlyozott és könnyű kialakítás kényelmes tartást és biztonságos készülékvezetést biztosít. Az anti-tangle (rátekeredést megakadályozó) funkció megakadályozza, hogy a hosszú fű vagy gyom felcsavarodjon a szárra és blokkolja a készüléket. Így Ön igen gyorsan és megszakítás nélkül dolgozhat.Bozótvágó az AMPShare akkumulátorrendszer akkumulátorával
A szegélynyíró a Bosch Professional 18 V-os rendszeréből származó 18 V-os akkumulátorral (külön megvásárolható) működik. Alternatív megoldásként használhatja a rugalmas AMPShare akkumulátoros rendszer akkumulátorait is (powered by Bosch Professional). Az AMPShare akkumulátorokat márkákon átívelően más professzionális szerszámokhoz is használhatja, így nem kell több akkumulátort vásárolnia. Rendkívüli teljesítményt, hosszú üzemidőt és kivételes élettartamot biztosítanak.| Bosch Professional akkumulátoros szegélynyíró GRT 18V-33 |
| Vállheveder |
| Növényvédő kengyel |
| Damil-tekercs egység |
Az akkumulátor és a töltő külön kapható.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
4059952654850
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális vágásszélesség: | 33 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Nem teleszkópos |
| Damilhossz: | 3 m |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyellel |
| Forgó vágófej: | Forgatható vágófej nélkül |
| Damilvastagság: | 2,4 mm |
| Vágórendszer: | Pro-Tap |
| Üzemeléshez szükséges akkumulátorok: | 1x 18V akku |
| Töltőkészülék: | Töltő nélkül |
| A trimmelő vágási területének átmérője (cm): | 3,3 cm |
| Tartóheveder: | Hordszíjjal |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,50 kg |
| Magasság: | 31,1 cm |
| Szélesség: | 160,4 cm |
| Mélység: | 40,8 cm |











