Bosch UniversalGrassCut akkumulátoros szegélynyíró 18 V-26 Solo
Cikkszám 4762365Termékleírás
Cikkszám 4762365
Az erőfeszítés nélküli gyepápoláshoz tervezett Bosch UniversalGrassCut 18 V-26 akkumulátoros szegélynyíró teleszkópos magasságállítással ellátott, ergonomikus V-alakú markolattal rendelkezik a természetes testtartást lehetővé tévő kényelmes kezelés érdekében. Az IntelliFEED funkció automatikusan adagolja a vágószálat. A rugalmas vágófej a lábpedál gombjával és a csavaró markolattal egyszerűen válthat vágási helyzetből szegélyezési üzemmódba.
A szegélynyíró növényvédővel rendelkezik, amely megbízhatóan védi a virágokat és a növényeket munka közben. A teljesen feltöltött akkumulátorral a szegélynyíró nyolc teniszpálya szélét képes egy menetben levágni.
Az akkumulátor és a töltő külön kapható.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
4059952614496
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Maximális vágásszélesség: | 26 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Teljes automatika |
| Damilhossz: | 6 m |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyellel |
| Damilvastagság: | 1,6 mm |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,69 kg |
| Magasság: | 103,0 cm |
| Szélesség: | 25,0 cm |
| Mélység: | 55,0 cm |





