Einhell Agillo Power X-Change Solo akkumulátoros kasza
Cikkszám 5181102Termékleírás
Cikkszám 5181102
Az Einhell Agillo akkumulátoros kasza egy nagy teljesítményű fűkasza az otthoni kert gondozásához. A kasza bármilyen terepen használható, és lenyűgöző fűnyírási teljesítményt nyújt, kezelése pedig kellemes. Nem számít, hogy egyenetlen terepről, lejtőkről, rézsűkről vagy szegélysávokról van szó. A motoros fűkasza két darab 18 V-os akkumulátorral működik, amelyek lehetővé teszik a rugalmas és vezeték nélküli használatot az egész kertben.
Kefe nélküli motor fordulatszám-szabályozással
Az elülső motor optimális erőátvitelt és jó súlyeloszlást biztosít. Az elektronikus fordulatszám-szabályozónak köszönhetően bármikor az adott feladatnak megfelelően állíthatod be a teljesítményt. A kefe nélküli motor nagyobb teljesítménnyel és hosszabb üzemidővel rendelkezik, mint a hagyományos szénkefés motorok. A motor nemcsak hatékonyabb és nagyobb teljesítményű, hanem hosszú élettartamú és alacsony karbantartási igényű üzemelést is biztosít.Motoros fűkasza damillal és késsel
Az akkumulátoros kasza damillal vagy késsel működtethető. Az orsózáras rendszer megkönnyíti a vágókészlet cseréjét. Az erőteljes egyszálas orsó optimális vágási eredményt biztosít, a kiváló minőségű, 3 fogú kés pedig könnyedén átvágja magát a sűrű füvön. A damil által biztosított vágásszélesség 30 cm, a késsel pedig 25,5 cm. A damilorsó orsó-zárrendszerrel felszerelt a vágószál utántolásához.Kényelmes használat
Az alumínium cső vezetőrúdja egy split nyél, így a könnyű szállítás és a helytakarékos tárolás érdekében két részre szedhető szét. A kerékpárfogantyúhoz hasonló kétkezes markolat egyedileg állítható be a kényelmes kezelés érdekében. Így az akkumulátoros kasza mindig jól illeszkedik a kézbe. A kiváló minőségű, kényelmes tartóheveder optimálisan osztja el a súlyt, így fáradtság nélkül és biztonságosan dolgozhatsz. A Softgrip markolat támogatja az ergonomikus munkavégzést. Egy praktikus fali tartóval is felszerelt.Rugalmas Power X Change akkumulátorcsalád
Az Einhell akkumulátoros szegélynyíró a Power X-Change termékcsalád része, és két 18 V-os akkumulátorral (külön kapható) működik. Az akkumulátorokat rugalmasan használhatod a sorozat több mint 300 akkumulátoros készülékével, így nem kell több, azonos teljesítményű akkumulátort vásárolnod. A PXC akkumulátorok a legmodernebb Li-Ion technológiával és intelligens, processzor-vezérelt akkumulátor elektronikával vannak felszerelve, ami különösen hatékony, biztonságos, megbízható és hosszú élettartamú.A csomag nem tartalmazza az akkumulátort és a töltőkészüléket. Azok külön kaphatók, például praktikus Power X-Change kezdőcsomag formájában. Két 3 Ah-s akkumulátorral az üzemidő késsel történő használat esetén kb. 45 perc, damilorsóval kb. 35 perc.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825629583
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor feszültség: | 36 V |
| Maximális vágásszélesség: | 30 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Megbökő-automatika |
| Damilhossz: | 8 m |
| Forgó vágófej: | Forgatható vágófej nélkül |
| Damilvastagság: | 2 mm |
| Peremvágó funkció: | Élvágó funkció nélkül |
| Vágórendszer: | Menetes és fűnyíró kések |
| Üzemeléshez szükséges akkumulátorok: | 2x 18V akku |
| Töltőkészülék: | Töltő nélkül |
| A trimmelő vágási területének átmérője (cm): | 25,5 cm |
| Tartóheveder: | Hordszíjjal |
| Percenkénti fordulat: | 6 400 |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,5 kg |
| Magasság: | 40,0 cm |
| Szélesség: | 70,0 cm |
| Mélység: | 193,0 cm |











































