Einhell akkumulátoros szegélynyíró Power X-Change GE-CT 36/30 Li E-Solo
Cikkszám 4306965Termékleírás
Cikkszám 4306965
Az Einhell Power X-Change GE-CT 36/30 Li E-Solo akkumulátoros szegélynyíró egy erőteljes, akkumulátorral működő szegélynyíró, amellyel formavágást végezhet, kivághatja a füvet a sarkokból vagy széppé varázsolhatja a gyepszegélyt. Az ápolt gyep is része a kert szép összképének.
Szegélynyíró elektronikus fordulatszám-szabályozással
A kerti kasza automatikus fordulatszám-szabályozóval rendelkezik, amely gyors és erőteljes munkát tesz lehetővé. A szegélynyíró vágószállal működik, amely tiszta és növénykímélő vágást eredményez. A vágószál adagolása léptető automatikával történik, így annak mindig tökéletes a hossza. A kényelmes 30 cm-es vágásszélességnek köszönhetően gyorsan és hatékonyan lehet haladni a munkával. A Flowerguard növényvédő kengyel segít abban, hogy minden megtartsa a szükséges biztonsági távolságot a virágoktól és dísznövényektől.
Kezelés és kényelem
A frontoldali motor optimális erőátvitelt és kiegyensúlyozott súlyeloszlást biztosít. A kiegészítő markolatnak köszönhetően Ön nagyobb kontrollt tud gyakorolni a fűkasza fölött. A kiegészítő markolat a gyorskioldóval egyszerűen beállítható. Az alul hajlított alumínium vezetőszár kényelmes tartást és fáradásmentes munkavégzést tesz lehetővé. A hordozóheveder és a Softgrip felületű markolatok tovább növelik a komfortérzetet. A két részes, szétszedhető szár egyszerű szállítást és helytakarékos tárolást garantál. A csomag tartalmaz egy praktikus falitartót is.
Akkumulátoros szegélynyíró, amely a Power X-Change-Familie tagja
A kerti szegélynyíró az Einhell Power X-Change család tagja. Ez azt jelenti, hogy egy típusú akkumulátorral többféle Einhell kerti eszköz és szerszám is üzemeltethető. Megspórolhatja több ugyanolyan teljesítményű akkumulátor megvásárlását, ami nagyobb rendet eredményez a pincében vagy a szerszámtárolóban.
A szegélynyíró az akkumulátorplatformhoz tartozó, két 18 V-os lítiumionos akkumulátorral (külön kaphatók) működik. A Twin Pack technológia dupla teljesítményt és üzemidőt biztosít.
Az akkumulátor és a töltőállomás nem képezi a csomag részét
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825629187
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális vágásszélesség: | 30 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Nem teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Megbökő-automatika |
| Damilhossz: | 8 m |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyellel |
| Forgó vágófej: | Forgatható vágófej nélkül |
| Dőlésszög állítható: | Dőlésszög nem állítható |
| Damilvastagság: | 2 mm |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,13 kg |
| Magasság: | 26,0 cm |
| Szélesség: | 35,0 cm |
| Mélység: | 166,0 cm |

































