Einhell akkus fűszegélyvágó GE-CT 18/28 Li TC-Solo
Cikkszám 4800801Termékleírás
Cikkszám 4800801
Einhell GE-CT 18/28 Li TC-Solo akkus fűszegélyvágó. Power X-Change akkus család tagja. Állítható fogó. Softgrip teleszkópos szár. 180 fokban forgatható motor. Növényvédő távolságtartó.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825654967
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Maximális vágásszélesség: | 28 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Teljes automatika |
| Damilhossz: | 5 m |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyellel |
| Forgó vágófej: | Forgatható vágófejjel |
| Dőlésszög állítható: | Dőlésszög állítható |
| Damilvastagság: | 1,6 mm |
| szálhossz: | 5 |
| Peremvágó funkció: | Élvágó funkcióval |
| Vágórendszer: | Fonál |
| Maximális akkumulátorfeszültség: | 18,0 V |
| Névleges akkumulátorfeszültség: | 18,0 V |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,85 kg |
| Magasság: | 81,0 cm |
| Szélesség: | 36,5 cm |
| Mélység: | 93,0 cm |































