Einhell GC-CT 18 / 24 LI P akkus fűszegélynyíró 1,5 ah akkuval
Cikkszám 5162102Termékleírás
Cikkszám 5162102
A Power X-Change család tagja, 1 db 18 V akkumulátorral üzemeltethető
Könnyű kialakítás, egyszerű használat
Kényelmes, kétkezes használat a pótfogantyúnak köszönhetően
Ütésálló, erős műanyagból készült ház és pótfogantyú
20 db műanyag késsel
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825626575
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor töltés: | 1,5 Ah |
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Maximális vágásszélesség: | 24 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Nem teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Pengék |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltővel |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyel nélkül |
| Forgó vágófej: | Forgatható vágófej nélkül |
| Dőlésszög állítható: | Dőlésszög nem állítható |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,76 kg |
| Magasság: | 30,0 cm |
| Szélesség: | 26,0 cm |
| Mélység: | 100,0 cm |





















