Einhell GE-CT 18/30 Li-Solo akkumulátoros szegélynyíró
Cikkszám 5181011Termékleírás
Cikkszám 5181011
Az Einhell GE-CT 18/30 Li-Solo akkumulátoros szegélynyíró gondoskodik a tökéletes gyepről. Legyen szó szegélyekről, felületekről, sarkokról vagy élekről - semmi sem jelent problémát ennek a vezeték nélküli kerti segédeszköznek. A kar egyszerű, gyors és kényelmes teleszkópos kezelése megkönnyíti a használatot. Az állítható kiegészítő fogantyú kényelmet biztosít, míg a Softgrip markolat tökéletes fogást biztosít.
A motorfej 90°-ban elforgatható, ami lehetővé teszi a precíz szegélynyírást a függőleges felületeken és a gyepszegélyeken is. Három fokozatban dönthető, így rugalmasan dolgozhat a bokrok vagy más akadályok alatt. A Flowerguard távtartó megvédi a növényeket és a fákat a sérülésektől.
A csomag tartalmaz egy damilorsót (5 m), a léptető automatika pedig biztosítja, hogy a vágószál igény szerint praktikusan utánadagolható legyen. A szegélynyíró a Power X-Change termékcsalád 18 V-os akkumulátorával működik. A rendszercsalád akkumulátorai kicserélhetők egymással. Az akkumulátor és a töltő nincs a csomagban, azok külön kaphatók, például praktikus kezdőcsomag formájában.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825659399
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Maximális vágásszélesség: | 30 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Megbökő-automatika |
| Damilhossz: | 5 m |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyellel |
| Dőlésszög állítható: | Dőlésszög állítható |
| szálhossz: | 5 |
| Peremvágó funkció: | Élvágó funkcióval |
| Vágórendszer: | Fonál |
| Akkukijelző: | Akkumulátor jelző nélkül |
| Üzemeléshez szükséges akkumulátorok: | 1x 18V akku |
| Töltőkészülék: | Töltő nélkül |
| Tartóheveder: | Hordszíj nélkül |
| Percenkénti fordulat: | 8 500 |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,10 kg |
| Magasság: | 17,0 cm |
| Szélesség: | 31,0 cm |
| Mélység: | 97,5 cm |



















