Einhell Power X-Change AGILLO 18/200-Solo akkumulátoros kasza
Cikkszám 5181094Termékleírás
Cikkszám 5181094
Az Einhell AGILLO 18/200 akkumulátoros kasza az okos Power X-Change termékcsalád minden előnyét kínálja, mert kiváló minőségű lítium-ion akkumulátorrendszerrel üzemel. Az akkumulátoros kasza előoldali motorral működik, amely optimális erőátvitelt és súlyeloszlást biztosít. Az erős, orsó-zárrendszerrel ellátott damilorsó sűrű növényzethez és magas fűhöz alkalmas, a kiváló minőségű, 3 fogas kés pedig eltávolítja a bozótot. A Spindle-Lock rendszer megkönnyíti a vágókészlet cseréjét. Az AGILLO maximális fordulatszáma 7500 fordulat/perc, az erőt pedig a fordulatszám-szabályozás tartja kordában, amely lehetővé teszi az alkalmazásnak megfelelő munkavégzést. A kétkezes fogantyú univerzálisan állítható a kerékpárfogantyús változatban. A kiváló minőségű komfort tartóheveder optimális kezelhetőséget, a Softgrip markolat és a könnyű alumíniumcső-vezetőnyél pedig fáradtságmentes munkavégzést biztosít. A Split nyél könnyen szállítható és helytakarékos tárolást biztosít. Ezenkívül az integrált fali tartó biztosítja a könnyű és biztonságos tárolást. A működéshez 1 x 18 V-os Power X-Change akkumulátorra van szükség, amely külön kapható, például egy praktikus kezdőcsomag formájában.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825651300
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Maximális vágásszélesség: | 30 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Nem teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Megbökő-automatika |
| Damilhossz: | 8 m |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyel nélkül |
| Forgó vágófej: | Forgatható vágófej nélkül |
| Dőlésszög állítható: | Dőlésszög nem állítható |
| Damilvastagság: | 2 mm |
| szálhossz: | 8 |
| Peremvágó funkció: | Élvágó funkció nélkül |
| Vágórendszer: | Menetes és fűnyíró kések |
| Maximális akkumulátorfeszültség: | 18,0 V |
| Névleges akkumulátorfeszültség: | 18,0 V |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,1 kg |
| Magasság: | 29,7 cm |
| Szélesség: | 70,8 cm |
| Mélység: | 189,8 cm |

























