Einhell Power X - Change akkumulátoros kézi szegélynyíró GE - CT 18 Li Solo
Cikkszám 4307013Termékleírás
Cikkszám 4307013
Az Einhell GE-CT 18 Li akkumulátoros szegélynyíróval a vadnövényzet, a csalán, a bogáncs, a gyom és a kezeletlen fűterület gyorsan és pontosan nyírható. Az Einhell akkumulátoros szegélynyíró nagy teljesítményével, kellemes kezelésével és nagyfokú pontosságával remek választás. A Power X Change családhoz tartozó akkumulátorral történő üzemeltetés nemcsak határtalan rugalmasságot, hanem káros gázok nélküli és az elektromos hálózattól független munkavégzést tesz lehetővé.
Pontos gyepszegélynyíró
A vágófej vágásátmérője 24 cm, amellyel bármilyen füvet egészségesen és tisztán lehet lenyírni. A vágófej 5 fokozatban, mindkét irányban 90°-ig forgatható, így függőleges szegélyvágás is lehetséges, valamint a nehezen hozzáférhető helyeken, pl. kerti padok alatt is nyírhatja vele a füvet. A felszerelt növényvédő kengyel (Flowerguard) óvja a virágokat és a növényeket, ha ágyások közelében dolgozik.
Szerszámmentes összeszerelés
A szegélynyíró műanyag kése rendkívül strapabíró és ellenálló, és szép, precíz vágást tesz lehetővé. A kés egyszerűen és szerszám nélkül helyezhető fel: egyszerűen csak a vágófej forgótányérjába kell pattintani. A kopott kés könnyen kicserélhető. A pótkéseket (a csomag része) a második markolatba integrált rekeszben helyezheti el, így azok mindig kéznél vannak.
Kényelmes kezelés
A teleszkópos vezetőszár erő kifejtése nélkül, fokozatmentesen igazítható a testmagassághoz, és így a hátat kímélő munkavégzést tesz lehetővé. A második markolat szöge és magassága szintén könnyedén állítható. Az akkumulátort a markolat alatt kell bepattintani, így a súlypont a vágófejtől a fogantyúba helyeződik át, és könnyebbé válik a kezelés. Hosszabb és nagyobb hangvételű munkálatok is könnyedén, gyorsan és pontosan végezhetők vele. Csekély tömege még tovább növeli a kényelmet. A biztonságos és kényelmes fogás érdekében a markolat ergonomikus kialakítású, és Softgrip felülettel rendelkezik.
Erős teljesítmény és nagy fokú rugalmasság a Power X Change családnak köszönhetően
A GE-CT 18 Li akkumulátor nélküli akkumulátoros szegélynyíró az Einhell Power X-Change termékcsalád tagja, és így a sorozat bármely akkumulátorával üzemeltethető (külön kapható). Egyetlen Power X-Change akkumulátorral a termékcsalád összes készülékét üzemeltetheti. A Power X-Change termékcsalád akkumulátorai egy praktikus töltöttségi szintjelzővel és 3 LED-del rendelkeznek, amelyek lehetővé teszik az előrelátó munkavégzést, valamint egy intelligens akkumulátormenedzserrel az akkumulátor folyamatos felügyelete érdekében.
Az akkumulátor és a töltőberendezés nem képezi a csomag részét
A csomag 20 pótkést tartalmaz.
Biztonsági figyelmeztetések:
Javasoljuk, hogy akkumulátoros szegélynyírót zárt cipőben és hosszú nadrágban használja.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825588255
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Maximális vágásszélesség: | 24 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Pengék |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyellel |
| Forgó vágófej: | Forgatható vágófejjel |
| Dőlésszög állítható: | Dőlésszög állítható |
| Peremvágó funkció: | Élvágó funkcióval |
| Vágórendszer: | Rotor-cut rendszer |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,67 kg |
| Magasság: | 17,0 cm |
| Szélesség: | 24,0 cm |
| Mélység: | 95,8 cm |























