Einhell Power X-Change GC-CT 18/24 Li akkumulátoros szegélynyíró 2 Ah-akkuval
Cikkszám 5181029Termékleírás
Cikkszám 5181029
Az Einhell GC-CT 18/24 Li akkumulátoros szegélynyíróval a sarkokkal és szélekkel körbevett kertek és gyepfelületek hozhatók szépen formába. Az otthoni zöld területet gyorsan és kényelmesen - és teljesen rugalmasan lehet nyírni.
Az akkumulátoros szegélynyíró a Power X-Change sorozat nagy teljesítményű tagja. A rendszercsalád akkumulátorai a rendszersorozat összes kertben és a műhelyben használt készülékével kompatibilisek.
Az Einhell Flowerguarddal felszerelt szegélynyíró hatékonyan védi a virágokat és dísznövényeket a sérülésektől. A fokozatmentesen kihúzható nyél teljes mértékben az otthoni kertész igényeihez igazodik, így fáradtságmentes munkavégzést tesz lehetővé. 8500/perc (fordulat) késfordulatának köszönhetően az akkumulátoros szegélynyíró nagy teljesítményű segítőtárs, amely gondozott zöld növényzetet biztosít a pázsiton, kültéri területeken és a kert nehezen hozzáférhető részein. A kés vágási szélessége 24 cm.
A csomag 20 darab műanyag kést, egy 2 Ah-s akkumulátort és egy rendszertöltőt tartalmaz.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825654332
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor töltés: | 2 Ah |
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Maximális vágásszélesség: | 24 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Damiladagoló rendszer: | Pengék |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyellel |
| Vágórendszer: | Rotor-cut rendszer |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,09 kg |
| Magasság: | 24,0 cm |
| Szélesség: | 23,0 cm |
| Mélység: | 92,0 cm |





















