Einhell Power X-Change GC-CT 18/24 Li P-Solo akkumulátoros szegélynyíró
Cikkszám 4194676Termékleírás
Cikkszám 4194676
Az Einhell GC-CT 18/24 Li P-Solo akkumulátoros szegélynyíróval egy pillanat alatt rendezheti az otthoni zöld terület és a kert zöld szegélyeit, füves sávjait és nehezen elérhető sarkait - mindezt vezeték nélkül és a mozgás korlátozása nélkül. Az akkumulátoros szegélynyíró a Power X-Change termékcsalád tagja: a nagy teljesítményű rendszerakkumulátorok a sorozat összes készülékével használhatók. Az üzemeltetéshez egy 18 voltos akkumulátorra van szükség.
A kiegészítő markolatnak köszönhetően a szegélynyíró kényelmesen, két kézzel kezelhető. A ház és a kiegészítő markolat kialakítása során külön hangsúlyt fektettek a hosszú élettartamra, így ezek ütésálló, kiváló minőségű műanyagból készültek. Legfeljebb 8500 fordulat/perces fordulatszámával az akkumulátoros szegélynyíró nagy teljesítménnyel, 24 cm-es vágásszélességgel dolgozik.
A csomag 20 darab műanyag kést tartalmaz. A rendszerakkumulátor és a töltőkészülék külön vásárolható meg.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825635690
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális vágásszélesség: | 24 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Nem teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Pengék |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyel nélkül |
| Forgó vágófej: | Forgatható vágófej nélkül |
| Dőlésszög állítható: | Dőlésszög nem állítható |
| Peremvágó funkció: | Élvágó funkció nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,20 kg |
| Magasság: | 25,8 cm |
| Szélesség: | 32,5 cm |
| Mélység: | 99,2 cm |

















