Einhell Power-X-Change GC-CT 18/24 Li Solo akkumulátoros szegélynyíró
Cikkszám 5181003Termékleírás
Cikkszám 5181003
Az Einhell GC-CT 18/24 akkumulátoros szegélynyíró megkönnyíti kertje gondozását. Kiválóan alkalmas fűnyírásra, valamint a szegélyeken és a sarkokban lévő növények eltávolítására. A vezeték nélküli működésnek köszönhetően munka közben nincs semmilyen áramforráshoz kötve, tehát szabadon mozoghat a kertben. Ez a tulajdonság a tárolás során is csak előnyökkel jár, mivel nincsenek kellemetlen kusza kábelek.
A praktikus kiegészítő funkciók megkönnyítik a kertészkedést
A szegélynyíró Einhell Flowerguard funkcióval felszerelt, amely hatékonyan megvédi a virágokat és dísznövényeket a sérülésektől. Így fűnyíráskor csak azt vágja, amit vissza szeretne vágni. A tolókar fokozatmentesen kihúzható, így a testmagasságához igazíthatja. Ez a funkció és a kis súly hozzájárul a kellemesebb és ergonomikusabb munkavégzéshez. A szegélynyíró emellett nagy, 8500 fordulat/perc késfordulattal rendelkezik, így a munka gyors és egyszerű.Einhell Power-X-Change család
Az Einhell Power-X-Change család nagy előnye, hogy a sorozat összes 18 V-os akkumulátorát (külön megvásárolható) használhatja. Ha egynél több van belőlük, akkor az egyik akkumulátor használata közben töltheti a másikat, így megszakítás nélkül dolgozhat. Ha már van egy készüléke a sorozatból, akkor nincs feltétlenül szüksége egy másik akkumulátorra.Biztonsági utasítások és egyéb információk
Az akkumulátoros szegélynyírót zárt cipőben és hosszú nadrágban használja. A csomag 20 műanyag pótkést tartalmaz.
Az akkumulátor és a töltő nem képezi a csomag részét
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825626582
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális vágásszélesség: | 24 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Pengék |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyellel |
| Forgó vágófej: | Forgatható vágófej nélkül |
| Dőlésszög állítható: | Dőlésszög nem állítható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,02 kg |
| Magasság: | 21,0 cm |
| Szélesség: | 25,0 cm |
| Mélység: | 75,0 cm |





















