Einhell Power X-Change GE-CT 18/28 Li Kit (1 x 2,0 Ah) akkus fűszegélynyíró
Cikkszám 4769659Termékleírás
Cikkszám 4769659
Az Einhell GE-CT 18/28 akkumulátoros szegélynyíró egy erőteljes fűkasza az otthoni kert gondozásához. Az akkumulátoros szegélynyíróval könnyedén megmunkálhatja a gyepfelületeket, szűk helyeket vagy szegélyeket, és az akkumulátoros üzemnek köszönhetően korlátlan mozgásteret biztosít az egész kertben.
Akkumulátoros szegélynyíró 180°-ban elforgatható motorfejjel
Az akkumulátoros fűkasza a 180°-ban elforgatható és 3-szor dönthető motorfejnek köszönhetően szűk helyeken is optimális eredményt biztosít. Ezáltal a szegélynyíró függőlegesen is használható a gyepszegélyeken vagy a falakon. A vágási kör átmérője 28 cm. A növények és fák munka közbeni károsodásának elkerülése érdekében a Flowerguard megbízható védelmet nyújt.Felhasználóbarát gyepszegélynyíró
A fokozatmentesen kihúzható vezetőnyélnek és a fokozatmentesen állítható markolatnak köszönhetően a szegélynyíró a felhasználó magassága szerint állítható. Kis súlyának köszönhetően a gyepszegélyek különösebb erőkifejtés nélkül megmunkálhatók. Ezenkívül a Softgrip felület biztonságos és kényelmes fogást biztosít, míg a teljesen automatikus damilorsó biztosítja, hogy az akkumulátoros szegélynyíró mindig megfelelő hosszúságú legyen.Erőteljes akkumulátoros üzem a Power X-Change család akkumulátoraival
Az akkumulátoros szegélynyíró az Einhell Power X-Change család tagja, és a sorozat nagy teljesítményű, 18 V-os lítium-ion akkumulátorával működik. Az akkumulátort rugalmasan használhatja a Power X-Change termékcsalád összes kerti eszközével és szerszámával. Az akkumulátoron található praktikus LED-es szintjelzővel különösen jól tervezhet előre. Ezenkívül az akkumulátorok rendkívül robusztusak és tartósak az automatikus ABS-akkumulátor-ellenőrzésnek köszönhetően.| Akkumulátoros szegélynyíró GE-CT 18/28 Li |
| Power X-Change akkumulátor 18 V, 2 Ah |
| 5 m damilorsó |
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825664492
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor töltés: | 2 Ah |
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Maximális vágásszélesség: | 28 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Teljes automatika |
| Damilhossz: | 5 m |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyellel |
| Forgó vágófej: | Forgatható vágófejjel |
| Dőlésszög állítható: | Dőlésszög állítható |
| Damilvastagság: | 1,6 mm |
| szálhossz: | 5 |
| Peremvágó funkció: | Élvágó funkcióval |
| Vágórendszer: | Fonál |
| Szálak száma (darab): | 1 Darab |
| A trimmelő vágási területének átmérője (cm): | 28,0 cm |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,10 kg |
| Magasság: | 18,4 cm |
| Szélesség: | 27,8 cm |
| Mélység: | 100,6 cm |





























