Einhell Power X-Change GE-CT 18/28 Li-Solo akkumulátoros fűszegélynyíró
Cikkszám 4769642Termékleírás
Cikkszám 4769642
Az Einhell GE-CT 18/28 Li-Solo akkumulátoros szegélynyíróval könnyedén megmunkálhatja a gyepfelületek széleit, a keskeny területeket és a nehéz szegélyeket is, például az ágyások vagy a járdák mentén. A Power X-Change termékcsalád praktikus akkumulátoros üzemelése rugalmas, csendes és káros gázok nélküli működést biztosít az egész kertben.
Szegélynyíró damillal és állítható fejjel
A motorfej 180°-ban elforgatható és három pozícióba dönthető, így a függőleges felületek és a szegélyek is kényelmesen megmunkálhatók. A Flowerguard (távtartó) megvédi növényeit a sérülésektől. A damilos szegélynyíró vágásszélessége 28 cm. A damil teljesen automatikus adagolásával mindig friss damilt dugjon be, így tiszta eredményeket érhet el. Egy 5 m hosszú damillal ellátott damil orsó a csomag részét képezi.A gyepszegélynyíró kényelmes használata
Kis súlyának köszönhetően rendkívül könnyen kezelhető, és a nehezebb helyeken is szinte gyerekjáték a munkavégzés. A vezetőnyél fokozatmentesen kihúzható, így mindig a felhasználó magasságához igazítható. A második markolat szintén fokozatmentesen állítható, így minden pozícióban kényelmes munkavégzést tesz lehetővé. A markolat puha, így mindig jól és biztonságosan fekszik a kézben.Akkumulátoros üzemelésű fűkasza - Power X Change akkumulátorcsalád
Az Einhell szegélynyíró a Power X-Change termékcsalád része, és 18 V-os akkumulátorral működik (külön kapható). Ha már van egy akkumulátora a termékcsaládból, akkor azt a termékcsalád több mint 300 akkumulátoros készülékével használhatja, így nem kell több, azonos teljesítményű akkumulátort vásárolnia. A PXC akkumulátorok a legmodernebb Li-Ion technológiával és intelligens, processzor-vezérelt akkumulátor elektronikával vannak felszerelve, ami különösen hatékony, biztonságos, megbízható és hosszú élettartamú.A csomag nem tartalmazza az akkumulátort és a töltőkészüléket. Azok külön kaphatók, például praktikus Power X-Change kezdőcsomag formájában.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825655193
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Maximális vágásszélesség: | 28 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Teljes automatika |
| Damilhossz: | 5 m |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyellel |
| Forgó vágófej: | Forgatható vágófejjel |
| Dőlésszög állítható: | Dőlésszög állítható |
| Damilvastagság: | 1,6 mm |
| szálhossz: | 5 |
| Peremvágó funkció: | Élvágó funkcióval |
| Vágórendszer: | Fonál |
| Üzemeléshez szükséges akkumulátorok: | 1x 18V akku |
| Szálak száma (darab): | 1 Darab |
| Töltőkészülék: | Töltő nélkül |
| Tartóheveder: | Hordszíj nélkül |
| Percenkénti fordulat: | 8 000 |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,10 kg |
| Magasság: | 19,0 cm |
| Szélesség: | 104,0 cm |
| Mélység: | 28,6 cm |







































