Einhell Power X-Change GE-LE 18/190 Li-Solo akkumulátoros szegélynyíró
Cikkszám 5181136Termékleírás
Cikkszám 5181136
Az Einhell GE-LE 18/190 Li-Solo akkumulátoros szegélynyíró az okos Power X-Change termékcsalád tagja: A nagy teljesítményű lítium-ion akkumulátorok határtalanul, rugalmasan kombinálhatók a rendszercsaládon belül. A háromfokozatú mélységbeállítás pontos eredményeket biztosít 36,5 mm és 45 mm között. A mindkét oldalon vágó kés tökéletes és pontos élvágást tesz lehetővé, az elülső és hátsó futógörgők pedig pontos munkavégzést tesznek lehetővé. A késvédő sapkával egy védőmechanizmus van integrálva a használathoz.
A Softgrip markolat optimális kezelést és ergonómiát garantál. Ezenkívül az állítható kiegészítő fogantyú biztosítja az akkumulátoros szegélynyíró pontos és biztonságos vezetését. A Split nyél könnyen szállítható és helytakarékos tárolást biztosít. A működéshez 1 x 18 V-os Power X-Change akkumulátor (külön kapható) szükséges.
A csomag nem tartalmazza az akkumulátort és a töltőt, ezek külön kaphatók.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825651287
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Nem teleszkópos |
| Peremvágó funkció: | Élvágó funkcióval |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,10 kg |
| Magasság: | 101,0 cm |
| Szélesség: | 16,0 cm |
| Mélység: | 117,0 cm |























