Hyundai HYD - 4030 - 20 V akkus szegélynyíró akku nélkül
Cikkszám 5125190Termékleírás
Cikkszám 5125190
A Hyundai 20V akku platform készüléke.20 V-os akkumulátor minden szerszámhoz, opcionálisan 2,0 Ah-s vagy nagy teljesítményű 4,0 Ah-s akkumulátorral. Egy rendszer, amely a kompatibilis akkumulátoroknak köszönhetően egyesíti a ház körül és a kertben végzendő valamennyi fontos felhasználást.A HYD-4030 egy kis teljesítményű, akkumulátoros szegélynyíró. Mindenhol fontos az esztétika, így a kertet sem hagyhatjuk figyelmen kívül. Ezzel a géppel, hosszú élettartamából kifolyólag sokáig odafigyelhetünk az apróbb részletekre is.
A gyártó adatai
DEVON IMP-EX KFT
Noszlopy utca 34
1103 Budapest
logisztika@devon.hu
5999547047805
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor feszültség: | 20 V |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Damilvastagság: | 1,6 mm |
| Akkukijelző: | Akkumulátor jelzővel |
| Töltőkészülék: | Töltő nélkül |
| Percenkénti fordulat: | 8 000 |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,02 kg |















