Hyundai HYD-4325-40V két akkus fűkasza akku nélkül
Cikkszám 5180195Termékleírás
Cikkszám 5180195
A Hyundai 20V akku platform készüléke. 40 V-os akkumulátor minden szerszámhoz, opcionálisan 2,0 Ah-s vagy nagy teljesítményű 4,0 Ah-s akkumulátorral. Egy rendszer, amely a kompatibilis akkumulátoroknak köszönhetően egyesíti a ház körül és a kertben végzendő valamennyi fontos felhasználást.A HYD-4325-20V akkumulátoros fűkasza egy sokoldalúan és rugalmasan használható kerti készülék, amely a gyepszegélyek nyírásában, valamint a kisebb bozótok vágásában nyújt segítséget. Az akkumulátoros üzemnek köszönhetően a szegélynyíró mobil, valamint áramforrásoktól függetlenül használható, és megterhelő kábelhúzogatásra sincs szükség.Akkumulátor és tölti nélkül.
A gyártó adatai
DEVON IMP-EX KFT
Noszlopy utca 34
1103 Budapest
logisztika@devon.hu
5999547047836
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor töltés: | 2 Ah |
| Akkumulátor feszültség: | 40 V |
| Maximális vágásszélesség: | 43 cm |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Nem teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Teljes automatika |
| Damilhossz: | 5 m |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Damilvastagság: | 2,4 mm |
| Üzemeléshez szükséges akkumulátorok: | 2 x 20 V |
| Töltőkészülék: | Töltő nélkül |
| Tartóheveder: | Hordszíj nélkül |
| Percenkénti fordulat: | 6 800 |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,0 kg |
| Magasság: | 97,0 cm |
| Szélesség: | 27,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |









