Kärcher akkumulátoros szegélynyíró LTR 18-30 Battery
Cikkszám 5399860Termékleírás
Cikkszám 5399860
A Kärcher LTR 18-30 Battery akkumulátoros szegélynyíró nagy teljesítményű szegélyvágó gyepfelületek precíz nyírásához. A sodrott vágódamil segíti a pontos vágást ösvények mentén, teraszokon, és így könnyen elérheti a szűk helyeket is a kertben. Az eredmény a gondosan ápolt gyep és egy tökéletes összbenyomás a kertről.
Damilos szegélynyíró automatikus damilhosszabbítóval
Az akkumulátoros szegélynyíró sodrott vágódamilja az automatikus damilfeszítő funkciónak köszönhetően mindig tökéletes hosszúságú, így kevés erőfeszítéssel hatékony lesz a fűnyírás. A vágási kör átmérője 30 cm, és nagyobb felületen végzett munkákhoz is alkalmas. A sodrott vágószál pontos és növénykímélő vágást biztosít, és emellett rendkívül halk. Különösen nehéz munkáknál, például vadnövényzet és gyomok nyírásához a vágószál kicserélhető vágókésre (opcionálisan kapható).Forgatható és dönthető vágófej
Az egyszerű szegélyvágáshoz a kerti kasza vágófeje forgatható, így optimálisan illeszkedik a vágandó szélhez. Így könnyedén vághatja a gyepet a teraszok és ösvények mentén. A fej emellett dönthető, ami lehetővé teszi az alacsony akadályok, például kerti padok és székek alatti gyep ergonomikus nyírását.Növényvédő ív
Virágok, fák és bokrok védelme érdekében a szegélynyíró egy kihajtható növényvédővel rendelkezik, amely megfelelő távolságot biztosít a növényektől. Ez megvédi a virágágyásban lévő növényeket és a fákat a sérülésektől.Biztonságos és kényelmes munkavégzés
Ergonomikus kialakításának és csekély, mindössze 2,5 kg-os (tartozék nélkül) súlyának köszönhetően a szegélynyíró kényelmesen illeszkedik a kézbe és hosszú, különösebb erőkifejtés nélküli munkavégzést tesz lehetővé. Ergonomikus kialakításának köszönhetően a gumírozott markolat biztonságosan és kényelmesen illeszkedik a kézbe, így teljes mértékben Ön irányítja a kerti kaszát. A kétkezes markolat magassága állítható, ezért egyedileg beállítható. A nyél szintén teleszkópos, így testmagasságtól függetlenül hátkímélő, egyenes testtartást biztosít. A felhasználó védelme érdekében a fűkasza védőburkolattal rendelkezik, hogy megvédjen a szétrepülő nyesedéktől. Ez egyben tárolási lehetőséget is kínál a munkaszünetek alatt, így a biztonság mellet a kényelmet is szolgálja.Akkumulátoros szegélynyíró
A fűkasza egy nagy teljesítményű, Kärcher 18 V-os Battery Power akkumulátorral működik (külön kapható). A lítiumion-akkumulátor különösen hosszú élettartamú, robusztus és nem hajlamos a memóriahatásra. Akkumulátoros működésének köszönhetően a szegélynyíró a elektromos hálózattól függetlenül használható, és kiválóan alkalmas nagy telkekhez is. Ezenkívül nem áll fenn a kábel átvágásának veszélye. Az innovatív valós idejű technológiának köszönhetően az akkumulátor egy LDC-kijelzőn tájékoztatja Önt a töltöttségi szintről és a hátralévő üzemidőről, így előre megtervezheti a munkaidő-beosztást.Hatékony teljesítmény a Battery Power Systemnek köszönhetően
A szegélynyíró a Kärcher Battery Power akkumulátorplatform része, ezért a sorozat összes 18 V-os akkumulátorával kompatibilis. Így csak egy akkumulátorra van szüksége számos készülékhez, amivel pénzt és tárolóhelyet takaríthat meg. A maximális akkumulátor-üzemidő 2,5 Ah-s akkumulátor esetén 30 perc, 5,0 Ah-s akkumulátor esetén 60 perc.Az akkumulátor és a töltő nem tartozék.
A gyártó adatai
Kärcher spol. s r. o.
Modletice 193
25101 Modletice
info@karcher.cz
4054278550237
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor töltés: | 2,5 Ah |
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Teleszkópos: | Teleszkópos |
| Damiladagoló rendszer: | Teljes automatika |
| Növényvédő feltét: | Növényvédő kengyellel |
| Forgó vágófej: | Forgatható vágófejjel |
| Dőlésszög állítható: | Dőlésszög állítható |
| Damilvastagság: | 1,6 mm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,10 kg |
| Magasság: | 31,5 cm |
| Szélesség: | 31,2 cm |
| Mélység: | 132,5 cm |





















